ضریب 100 درصدی بن و سامان در برخورداری از راه روستایی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: ضریب برخورداری از راه روستایی در شهرستان های بن و سامان 100 درصد است.

ضریب 100 درصدی بن و سامان در برخورداری از راه روستایی

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از شهرکرد، خداداد مقبلی معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری گفت: ضریب برخورداری از راه های روستایی در این استان 82.6 درصد است.

او اضافه نمود: ضریب برخورداری از راه روستایی در شهرستان های بن و سامان 100 درصد است و شهرستان های اردل با 72.7 درصد و کوهرنگ با 63.6 درصد کمترین ضریب برخورداری را میان شهرستان های استان دارند.

بیشتر بخوانید

مقبلی اضافه نمود: هم اکنون در شهرستان اردل 34.3 کیلومتر طرح در دست اجرا وجود دارد که از این اندازه، 20 کیلومتر آماده آسفالت و 5.7 کیلومتر هم آسفالت شده است.

او گفت: 22 میلیارد تومان قیر در حوزه ساخت، شش میلیارد تومان در بخش روکش راه روستایی و دو میلیارد تومان روکش راه فرعی در استان اختصاص داده شده است و در صورتی که مقدار قیر درخواستی از اندازه اختصاص یافته بیشتر گردد، این مقدار از استان های دیگر تامین خواهد شد.

مقبلی ادامه داد: اعتبارات اختصاص یافته به چهارمحال و بختیاری از محل منطقه ها کمتر برخوردار برای ایجاد جاده روستایی 39 میلیارد تومان است که مراحل مبادله موافقت نامه به زودی از طرف شورای برنامه ریزی استان انجام می گردد.

خداداد مقبلی معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور، در سفر دو روزه به چهارمحال و بختیاری علاوه بر ملاقات و تبادل نظر با جمعی از مسئولان استانی از طرح های راه روستایی این استان بازدید کرد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2032

به "ضریب 100 درصدی بن و سامان در برخورداری از راه روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضریب 100 درصدی بن و سامان در برخورداری از راه روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید