صدور حکم عوامل حمله به پمپ بنزین علی آباد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، حکم متهمانی که اقدام به ضرب و شتم در پمپ بنزین علی آباد شهر اردبیل نموده بودند، صادر شد.

صدور حکم عوامل حمله به پمپ بنزین علی آباد

به گزارش تور ایتالیا ارزان آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به صدور حکم عوامل حمله به پمپ بنزین علی آباد، گفت: اواخر تیر 99 چند نفر از اراذل و اوباش اقدام به حمله به پمپ بنزین علی آباد نموده بودند که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال و بلافاصله متواری شده بودند.

ناصر عتباتی اضافه کرد: با صدور دستورات لازم و نظارت دادستان اردبیل، اکیپ ویژه ای نسبت به پیگیری، شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل شد و درنهایت متهمین متواری، شناسایی و دستگیر شدند.

  • حمله اوباش به یک پمپ بنزین در اردبیل

وی ادامه داد: رسیدگی به اتهام پنج نفر از متهمین اصلی در دادسرا و دادگاه کیفری 2 به صورت فوق العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: سردسته متهمان که از اراذل و اوباش سابقه دار و تحت تعقیب استان بود، به تحمل 3/5 سال حبس و دو فقره 74 ضربه شلاق و دو سال تبعید به مناطق دور افتاده و بد آب و هوا محکوم شد.

عتباتی با اشاره به این که امنیت و آرامش مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است، گفت: نیروی واکنش سریع برای مبارزه با اراذل و اوباش با هرگونه اقدام و تحرک که موجب به هم خوردن نظم و امنیت گردد، خارج از نوبت و به صورت فوق العاده رسیدگی می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1397

به "صدور حکم عوامل حمله به پمپ بنزین علی آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور حکم عوامل حمله به پمپ بنزین علی آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید