شفر حاضر به همکاری نیست و می خواهد برای پسرش گرو کشی کند!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، باشگاه استقلال خاطرنشان کرد با وجود پرداخت مطالبات سرمربی آلمانی شفر حاضر به همکاری با این باشگاه نیست.

شفر حاضر به همکاری نیست و می خواهد برای پسرش گرو کشی کند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اینکه وکیل شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره جابجایی باشگاه استقلال قبل از شروع لیگ بیستم باز گردد، باشگاه استقلال نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام نموده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از آنالیز، اعلام رای نماید. بر این اساس، باشگاه استقلال با مستنداتی که ارائه داده است، کلیه طلب شفر را واریز نموده و مبلغ طلب وی به حساب وکیل ایشان این نشسته است.

متاسفانه کوشش های مسوولان باشگاه استقلال مبنی بر قانع کردن وکیل شفر و همکاری آن ها برای ارائه تایید پول تا این لحظه به ثمر نرسیده و وکیل شفر حاضر به همکاری نیست و به نظر می رسد وکیل شفر قصد گروکشی دارد چراکه او، وینفرد شفر و ساشا شفر تصور نمی کردند در پرونده ساشا شفر از سوی فیفا محکوم شوند.

متاسفانه آقای شفر علیرغم ادعای حرفه ای گری و علاقمندی به طرفداران پرشور استقلال نه تنها حاضر به همکاری نیست، بلکه با گروکشی و وقت کشی در کوشش است پولی که حق ساشا شفر نیست را از استقلال بگیرد که قطعا باشگاه زیربار این زیاده خواهی نخواهد رفت. این در حالی است که اگر سرمربی اسبق بر اساس اصول حرفه ای فوتبال، با استقلال همکاری می کرد، پنجره های جابجاییی باشگاه باز می شد و نگرانی در این زمینه وجود نداشت.

با این اوصاف، امیدواریم با توجه به مستندات و مدارکی که به فیفا ارسال شد و سوئیفت های واریزی که حتی بیشتر از مبلغ درخواستی شفر بوده است، فیفا، وینفرد شفر را ملزم کند تا با ارسال نامه ای رسمی، پنجره جابجایی استقلال را باز کند. خاطر نشان می گردد؛ باشگاه استقلال در مورد پنجره جابجاییی، پرونده های مشابهی (جباروف و باشگاه پاختاکور) را هم پیش رو داشت که بلافاصله پس از واریز طلب آن ها و با همکاری شایسته آنان، پرونده مربوطه در فیفا بسته شد.

به گزارش فارس، این اطلاعیه در شرایطی منتشر شده که در صورت پرداخت تمامی مطالبات شفر و حل مسائل فیفا توجهی به اظهارات شفر نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1483

به "شفر حاضر به همکاری نیست و می خواهد برای پسرش گرو کشی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر حاضر به همکاری نیست و می خواهد برای پسرش گرو کشی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید