روایت تکان دهنده کودک آزاری در سبزوار

به گزارش تور ایتالیا ارزان، دانیال پسربچه 9 ساله روز گذشته پس از 9 ماه بی خبری در حالی در روستاهای سبزوار پیدا شد که به دلیل ضرب و شتم و خشونت از سوی پدر شرایط جسمی بسیار ناگواری داشت و به گفته دایی اش فقط از او دو چشم می دیدم و یک قلب که می زند.

روایت تکان دهنده کودک آزاری در سبزوار

به گزارش ایلنا، یک روز پس از انتشار ماجرای کودک آزاری در سبزوار با وجود محدودیت های زیادی که برای انتشار اخبار این حادثه تلخ وجود داشت برحسب وظیفه با وجود تمام مخاطرات، خبرنگار ایلنا برای پاسخ بعضی ابهامات که در اخبار مربوط به کودک آزاری منتشر شده بود در بیمارستان شهید بهشتی سبزوار حضور یافت و با توجه به اینکه اجازه ورود به اتاق محل بستری دانیال را نداشت با یکی از اعضای خانواده مادری کودک در مورد این واقعه و آخرین شرایط دانیال پسر بچه 9 ساله به گفت و گو بنشیند.

مکرمی، دایی دانیال در گفت وگو با ایلنا گفت: دانیال پس از جدایی پدر و مادرش در خرداد ماه سال جاری به حکم قاضی تحویل مادربزرگ پدری می گردد. این در حالی بوده که حکم جلب پدر کودک در جریان بوده و 7 سال زندانی برای وی صادر شده بود اما پدر متواری شده و قاعدتا نمی توانسته حضانت فرزند را برعهده بگیرد.

وی اضافه کرد: پس از تحویل پسربچه، مادر دانیال به دنبال حضانت فرزند خود روانه دادگاه شده و به دلیل سابقه پرونده ای که همسر سابقش داشته از دادگاه حضانت دانیال را می گیرد، اما هیچ رد و نشانی از فرزندش پیدا نمی کند. کوشش های 9 ماهه مادر دانیال و مامورین انتظامی برای پیدا کردن کودک به نتیجه نرسید.

دایی دانیال ادامه داد: اما خاتمه چند روز پیش ماموران آگاهی نشانه ای از بچه گمشده در روستای نخبر از توابع شهرستان ششتمد پیدا می نمایند و روز گذشته مامورین، به روستا رفته و او را که به طرز فجیعی شکنجه شده بود پیدا نموده و به بیمارستان انتقال می دهند.

مکرمی گفت: آثار ضرب و شتم و آزار در تمام بدن این کودک وجود دارد و شدت صدمات وارده بسیار زیاد است تا جایی که من چیزی به جز دو چشم و یک قلب که می زند، ندیدم.

در خبرهایی که در ساعات اولیه بعداز ظهر امروز منتشر می شد خبر دستگیری پدر و نامادری دانیال به نقل از سرپرست اداره بهزیستی سبزوار آمده بود، اما دایی دانیال به ما اظهار داشت که هنوز پدر دستگیر نشده است .

طی تماس تلفنی با دولت آبادی سرپرست اداره بهزیستی سبزوار وی اظهار داشت بنده استعلامی بابت دستگیری از منابع انتظامی نگرفته ام و صحبت بنده حاکی از شنیده ها بوده و خود من هم عصر امروز طی تماس تلفنی که با خانواده دانیال داشتم متوجه شدم هنوز پدرش دستگیر نشده است.

پیرو این حادثه دادستان سبزوار دستور رسیدگی ویژه به این پرونده را به مراجع قضایی شهر ششتمد محول نموده است زیرا محل پیدا شدن دانیال در روستای نخبر از توابع این شهرستان بوده است.

مادر و دایی دانیال با رضایت کامل درخواست رسانه ای شدن این ماجرا را داشتند تا شاید باعث گردد که چنین اتفاقاتی دوباره تکرار نگردد.

آنها همچنین از بالاترین مرجع قضایی خواستند تا به دادخواهی از این مادر و فرزند دستور پیگیری و مجازات عاملین این اتفاق را صادر نموده تا پس از دستگیری به اشد مجازات برسند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1729

به "روایت تکان دهنده کودک آزاری در سبزوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت تکان دهنده کودک آزاری در سبزوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید