رای کمیته انضباطی علیه بیرانوند و خوشحالی جنجالی اش

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره داربی 100 مرکز (که با فزونی یک بر صفر پرسپولیس به انتها رسید) گفت.

رای کمیته انضباطی علیه بیرانوند و خوشحالی جنجالی اش

آرا کمیته انضباطی به شرح ذیل است:

در خصوص شکایت باشگاه استقلال از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس بابت رفتار ایشان پس از بازی دو تیم (در تاریخ سوم اردیبهشت ماه و در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر)، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده که مبین به رفتار غیر ورزشی متشکی پس از انتها مسابقه دو تیم می باشد، لذا به استناد ماده 64 مقررات انضباطی مصوب سال 1397 و با در نظر گرفتن سوابق بازیکن فوق الذکر با رعایت ماده 94 از مقررات، بیرانوند به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال و پرداخت مبلغ 3 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. محرومیت تعلیقی قطعی و جریمه نقدی غیرقابل اجرا و قابل تجدیدنظرخواهی در مدت 7 روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف می باشد.

در خصوص تخلف انتسابی مهدی قایدی، بازیکن تیم استقلال مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزاری ها و اصحاب رسانه و با توجه به مجموعه محتویات پرونده از جمله مصاحبه علیه داور بازی استقلال و پرسپولیس، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 94 به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت 6 ماه و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره در بخش محرومیت تعلیقی قابل اجرا و قطعی بوده و در بخش جریمه نقدی غیرقابل اجرا و قابل تجدیدنظرخواهی به مدت 7 روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف می باشد.

دیدار تیم های پرسپولیس تهران و استقلال تهران در هفته بیست و هفتم برگزار که از سوی تماشاگران باشگاه استقلال تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا و فحاشی از سوی تماشاگران رخ داد. باشگاه استقلال به مبلغ 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل پرتاب اشیا و فحاشی از سوی تماشاگران اش باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1402 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2431

به "رای کمیته انضباطی علیه بیرانوند و خوشحالی جنجالی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای کمیته انضباطی علیه بیرانوند و خوشحالی جنجالی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید