دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، در گذشته برخی تصور می کردند خوب صحبت کردن و فن بیان، فقط برای سخنرانان است یا فقط محدود به کسانی است که سخنگوی سازمانی هستند یا با کار مجری گری سر و کار دارند، اما باید بدانید که امروزه اصلاً اینطور نیست! از آنجایی که درصد قابل توجهی از ارتباطات روزمره ما با ارتباطات کلامی همراه است پس خوب صحبت کردن بسیار مهم است و باید بدانید دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند.

دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند

برای یادگیری هر مهارتی باید با اصول اولیه آن آشنا باشید. فاکتورهای بسیار مهم در برقراری یک رابطه موثر چه گفتن و چگونه گفتن است.

نفوذ کلام و توانایی متقاعد کردن دیگران به شما یاری بزرگی می نماید زیرا خیلی از موفقیت های ریز و درشت تحصیلی، کاری و خانوادگی به همین مهارت ها بستگی دارد.

حتی اگر کسی بهترین تخصص را هم داشته باشد اگر از توانایی نفوذ کلام و متقاعد کردن دیگران برخوردار نباشد در حرفه خود دچار مشکل خواهد شد زیرا مدیران کسب و کار به ارتباطات اهمیت زیادی می دهند.

کتاب دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند، کلمات جادویی برای تاثیر و نفوذ روی دیگران نوشته فیل جونز است که محمد مهدی ربانی آن را به فارسی ترجمه نموده است و توسط نشر نگاه نوین به بازار عرضه شده است. این کتاب در بیست و دو فصل به مهارت ها و توانایی های ارتباط کلامی پرداخته است.

الگوها و مهارت های ارتباطی ذاتی نیستند و شما می توانید آنها را کسب کنید با مطالعه این کتاب و به کار بردن نکات ذکر شده در آن، تفاوت بزرگ و عمیقی در سطح موفقیتتان و نتایج مورد انتظارتان در گفت وگوها به وجود بیاورید.

نویسنده در بخشی از این کتاب می گوید: مهم ترین اثر زندگی ام وقف هنر فراموش شده ارتباطات کلامی و قدرت بیان کلمات مناسب در زمان مناسب برای رسیدن به نتایج مناسب شده است. بیش تر وقت ها، این که مشتری، شما را به فرد دیگری مثل شما ترجیح می دهد، به این توانایی تان بستگی دارد که دقیقا چه بگویید، چه زمانی آن را بگویید و چطور کاری کنید حرف تان تاثیرگذار باشد. این کتاب به شما بینشی تاکتیکی می دهد تا قدرت کلمات را درک کنید و ابزارهایی ارائه می دهد تا افراد موفقیت گرا بیش تر به آن چه می خواهند دست پیدا نمایند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 143

به "دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید