راهنمای جاذبه های کرابی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، کرابی یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. در تور کرابی با جاذبه‌هایی روبرو خواهید شد که حش ماجراجویی را در شما زنده خواهند کرد.

راهنمای جاذبه های کرابی

پرا بنگ کرام کرابی

پرا بنگ کرام یک منطقه حفاظت شده است که زیستگاه 300 نوع کمیاب از پرندگان از جمله مرغ ماهیخوار، مرغ شاخنوک سیاه، و کبک های کمیاب می باشد. جزء معدود مناطق باقی مانده از جنگل های بارانی کم ارتفاع در تایلند می‌باشد و به همین جهت هم جذابیت زیادی داشته و یکی از جاذبه های گردشگری تور تایلند نیز به شمار می‌رود.

موزه معبد کلونگ توم (Wat Khlong Thom Museum) کرابی

موزه ی معبد کلونگ توم یکی از جاذبه‌های کهن تور کرابی برای بازدید از جاذبه‌های تاریخی متنوع و جالب است. این موزه جایگاه ویژه‌ای در این شهر داشه و ابزار برنز، مهره و زیور آلات سنگ، دانه های از شیشه و سنگ همراه با سفال و خرده ریز سرامیک را برای بازدید دارد. این موزه، نمایشگاهی از اشیای به دست آمده از حفاری های کرابی ، شامل ابزارهای آیینی و مذهبی، وسایل برنزی، پیکره های سنگی و گلی جانوران و ابزارهای سنگی می‌باشد.

معبد تام سوئو کرابی

یکی دیگر از جاذبه‌های تاریخی که به شما توصیه می‌کنیم در تور کرابی به بازدید آن بروید، معبد تام سوئو کرابی است. مهمی از دیدنی های تایلند را تشکیل می دهند. یکی از این معابد معبد تام سوئو در کرابی است که هر ساله گردشگران بسیاری برای دیدن آن با تور کرابی سفر می کنند این معبد در 3 کیلومتری شهر واقع شده است. تام سوئو یکی از زیباترین معماریهای کرابی را دارد و برای گردشگرانی که به دنبال مکانی جهت آرامش و فکر هستند مناسب به نظر می‌آید. مردم محلی برای سهیم شدن در عبادات راهبان و گردشگران برای صعود از 1277 پله این معبد و رسیدن به چشم اندازی وسیع از کوه ها، شهر کرابی، رود کرابی و Panom Benja به این معبد مراجعه می‌کنند. در مسیر این معبد، غاری با حفره های متعدد برای بازدید دارد.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 843

به "راهنمای جاذبه های کرابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای جاذبه های کرابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید