تاج: صداوسیما حق پخش مسابقات فوتبال را پرداخت نمی کند اما کسی جرأت نمی کند بگوید چرا؟!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه صداوسیما فوتبال را پخش می نماید اما کسی جرأت نمی نماید بگوید که چرا حق پخش را نمی دهید که صرف فوتبال گردد؟ گفت: شرایط مالی خوب نیست.

تاج: صداوسیما حق پخش مسابقات فوتبال را پرداخت نمی کند اما کسی جرأت نمی کند بگوید چرا؟!

به گزارش تور ایتالیا ارزان از کرمان، مهدی تاج ظهر امروز در دیدار با فدایی استاندار کرمان با بیان اینکه هر جا تیم سهمیه ای دادیم تیم اوت شده است گفت: زیرساخت های استان کرمان زمینه وجود یک تیم لیگ رجحان را دارد.

وی با ابراز اینکه از سفر به استان کرمان بسیار خوشحالم و سال جاری برای سومین مرتبه است که به کرمان سفر می کنم اضافه نمود: فوتبال بانوان استان کرمان بسیار خوب است و در سطح کشور نیز از آنها استفاده می گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال رفتن به سمت ورزش را تنها راه چاره برطرف گرفتاری ها و آسیب های اجتماعی دانست و مطرح نمود: در هفته بیش از یک میلیون نفر را به استادیوم ها می آوریم و 40 میلیون نفر نیز در خانه از تلویزیون بیننده فوتبال هستند.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما فوتبال را پخش می نماید و برنامه های خود را پر می نماید اما کسی جرأت نمی نماید بگوید که چرا حق پخش را نمی دهید که صرف فوتبال گردد؟ گفت: استان کرمان در مجموع در زمینه فوتبال یک تیم برخوردار است.

تاج با بیان اینکه ارزیابی های ما از فوتبال استان مثبت است و اعتقاد داریم که جای یک تیم لیگ رجحان در استان کرمان خالی است توضیح داد: شرایط مالی کشور شرایط خوبی نیست و یک واقعیت است که باید از هزینه های اضافی صرفه جویی کرد و تقریباً جلوی اعزام های خارج از کشور و غیرضروری را گرفتیم.

ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 209

به "تاج: صداوسیما حق پخش مسابقات فوتبال را پرداخت نمی کند اما کسی جرأت نمی کند بگوید چرا؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: صداوسیما حق پخش مسابقات فوتبال را پرداخت نمی کند اما کسی جرأت نمی کند بگوید چرا؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید