بهترین پاور بانک 2018 کدام است؟

به گزارش تور ایتالیا ارزان، بهترین پاور بانک 2018 کدام یک از مدل های موجود در بازار را شامل می شود و از وجود چه ویژگی هایی برخوردار است؟ در مطلب پیش رو قصد پاسخ دادن به این پرسش را داریم و نگاهی به بهترین نمونه های پاور بانک موجود در بازار خواهیم داشت. پس به منظور آگاهی یافتن از بهترین پاور بانک 2018 می توانید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

بهترین پاور بانک 2018 کدام است؟

خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - بهترین پاور بانک 2018 باید از جنبه های مختلفی مورد تایید قرار گیرد تا بتواند این لقب را به خود اختصاص دهد. همان گونه که پیش تر در قالب مطلب جداگانه ای به آن پرداخته بودیم، نمونه های مرغوب و قابل قبول پاور بانک از وجود ویژگی های متعددی برخوردارند. ویژگی هایی که در صورت نبود آنها در یک پاور بانک نمی توان به آن محصول لقب بهترین را اعطا کرد.

البته یک پاور بانک ایده آل که تمام ویژگی های مثبت را به صورت هم زمان دارا باشد به طور قطع از قیمت بسیار بالایی هم برخوردار خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از پاور بانک های کارامد موجود در بازار نسبت به رقیبان خود در یک یا چند زمینه بهتر ظاهر می شوند و کارایی بالاتری را در برخی ویژگی ها به نمایش می گذارند.

در مطلب پیش رو این ویژگی ها به چهار دسته ی مختلف تحت عنوان گنجایش شارژ، سبکی و راحتی در حمل و نقل، کمیت و کیفیت درگاه ها و گستردگی کارایی به منظور شارژ کردن گجت های مختلف تقسیم می شوند. در واقع به منظور انتخاب بهترین پاور بانک 2018 دو پاور بانک بر اساس هر کدام از ویژگی های مذکور معرفی می شود تا در نهایت مخاطب این مطلب بتواند بنا بر سلیقه و نوع نیازهای خود یکی از هشت مدل معرفی شده را برگزیند.

بهترین پاور بانک 2018 از نظر گنجایش شارژ

مسلما دسته ای از افراد به دنبال یافتن پاور بانکی هستند که از گنجایش بالایی برخوردار باشد و بتواند به صورت همزمان چندین گجت مختلف را شارژ کند. یا این که بتواند تنها یک تلفن همراه یا تبلت را بدون نیاز به شارژ مجدد، چندین بار شارژ نماید. به طور حتم برای این دسته از افراد بهترین پاور بانک 2018 مدلی از آن خواهد بود که از بالاترین گنجایش ممکن برای ذخیره کردن انرژی الکتریکی برخوردار است.

پاور بانک iMute

یکی از محصولاتی که به دلیل بهره مندی از گنجایش بالا قادر است جزو گزینه های اصلی موجود در این لیست قرار گیرد پاور بانک 30 هزار میلی آمپر ساعتی iMute خواهد بود.

مسلما هیچ نیازی به توضیح اضافه نیست که بزرگ ترین نقطه قوت این محصول گنجایش بسیار بالای آن برای شارژ گجت های مختلف است. به گونه ای که اگر شما یک گوشی موبایل میان رده در اختیار داشته باشید می توانید آن را توسط این پاور بانک حداقل شش بار شارژ کنید. آن هم بدون آن که این پاور بانک نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. در این میان حتی می توان توسط این پاور بانک برخی گجت های بزرگ تر نظیر لپ تاپ را نیز شارژ کرد. افزون بر آن پاور بانک iMute به سه درگاه یو اس بی نیز مجهز است. خصلتی که می توان آن را به عنوان یکی دیگر از نکات مثبت و نقاط قوت این پاور بانک در نظر گرفت.

با این حال از آن جا که هیچ گلی بی خار نیست، مواردی نظیر طراحی نه چندان مناسب و وزن بالای این پاور بانک را می توان به حساب مهمترین نقاط ضعف آن گذاشت. پاور بانک iMute در بازارهای جهانی از قیمتی معادل 46 دلار برخوردار است. قیمتی که اگرچه چندان ارزان به شمار نمی رود اما برای پاور بانکی با این گنجایش آن چنان هم عجیب جلوه نمی کند. به هر حال پاور بانک iMute به دلیل بهره مندی از گنجایش بالا می تواند در لیست بهترین پاور بانک 2018 قرار بگیرد.

پاور بانک RAVPower

پس از پاور بانک iMute نوبت به پاور بانک RAVPower می رسد که به دلیل بهره مندی از گنجایش بالای شارژ، در میان گزینه های موجود در لیست بهترین پاور بانک 2018 قرار گیرد. البته این پاور بانک نسبت به پاور بانک iMute گنجایش کمتری دارد و حجم کلی آن به 22 هزار میلی آمپر ساعت می رسد. با این حال پاور بانک RAVPower حدود سه دلار از پاور بانک iMute ارزان تر است. موضوعی که می تواند کمتر بودن گنجایش آن نسبت به محصول رقیب را تا حدی جبران کند.

این دو پاور بانک از دید نقاط ضعف و قوت نیز کاملا به هم شبیه هستند. به این معنی که هر دوی آنها محصولات سنگین وزنی به شمار می فرایند و از لحاظ راحتی حمل و نقل نیز حرف چندانی برای گفتن ندارند.

با این حال وجود سه درگاه یو اس بی در هر دو پاور بانک مذکور موجب می شود که کاربران بتوانند به صورت هم زمان چندین دستگاه مختلف را توسط آنها شارژ نمایند. به عنوان مثال شما می توانید توسط پاور بانک RAVPower یک آیفون و یک آیپد را به طور کامل و به شکل هم زمان شارژ نمایید. آن هم بدون آن که این پاور بانک نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. به هر حال اگر ملاک اصلی برتری را حداکثر گنجایش یک پاور بانک در نظر بگیریم پاور بانک RAVPower می تواند یکی از گزینه های واجد شرایط برای کسب عنوان بهترین پاور بانک 2018 لقب گیرد.

بهترین پاور بانک 2018 از نظر راحتی حمل و نقل

بسیاری از کاربران به پاور بانک خود تنها به عنوان یک شارژر همراه می نگرند و از همین رو راحتی حمل و نقل این ابزار شارژ برایشان از اولویت بالاتری نسبت به سایر ویژگی های مهم آن برخوردار است. به همین دلیل بهترین پاور بانک از دید این دسته از کاربران محصولی است که بتوان آن را با راحتی هر چه بیشتری جا به جا کرد.

معمولا پاور بانک های جمع و جور از گنجایش کمتری نسبت به سایر رقیبان خود برخوردارند. البته قیمت آنها نیز به همان نسبت پایین تر است. به هر حال در ادامه متن پیش رو می توانید با دو نمونه از این محصولات سبک وزن آشنا شوید. پاور بانک های جمع و جوری که به شکل راحت و بی دردسر جا به جا می شوند و می توانند در میان گزینه های موجود در این لیست، حرفی برای گفتن داشته باشند.

پاور بانک Xiaomi

مدل 10 هزار میلی آمپر ساعتی پاور بانک Xiaomi از طراحی مناسب و جمع و جوری بهره می برد و کاربران می توانند آن را با خود به هر کجا که دوست داشتند جا به جا نمایند. اگرچه سرعت شارژ کردن باتری گجت های مختلف توسط این پاور بانک نسبت به بسیاری از رقیبان آن کمتر است، اما این پاور بانک در عین حال قادر است بسیاری از گجت های مختلف را تحت پوشش یا پشتیبانی خود قرار دهد.

به بیان دقیق تر کابل یو اس بی پاور بانک شیائومی به یک تبدیل سر خود مجهز است که امکان پشتیبانی از دستگاه های مبتنی بر کابل میکرو یو اس بی را در کنار ابزارهایی که به درگاه یو اس بی سی مجهز هستند فراهم می کند. گفتنی است که این پاور بانک در بازارهای جهانی از قیمتی در حدود 27.5 دلار برخوردار است. قیمتی که به نسبت برخی رقیبان این محصول معقول و مناسب جلوه می کند. در مجموع پاور بانک Xiaomi به دلیل قابلیت حمل و نقل بالای خود در میان گزینه های موجود در لیست بهترین پاور بانک 2018 قرار می گیرد.

پاور بانک Poweradd Pilot

اگر به دنبال گزینه ای ارزان قیمت تر از پاور بانک 10 هزار میلی آمپر ساعتی Xiaomi به عنوان یک پاور بانک جمع و جور هستید، می توانید به سراغ پاور بانک 10 هزار میلی آمپر ساعتی Poweradd Pilot بروید. محصولی که از وجود دو گیگا بایت حافظه داخلی پشتیبانی می کند و در بازارهای جهانی از قیمتی در حدود 17 دلار برخوردار است.

اگرچه این پاور بانک نسبت به برخی همتایانش از وزن سنگین تری برخوردار است، اما تنها 1.3 سانتی متر ضخامت دارد. به همین دلیل کسانی که پاور بانک Poweadd Pilot را در اختیار دارند می توانند این محصول را به راحتی درون جیب یا کیف خود گذاشته و آن را به هر کجا که می خواهند ببرند. به طور کل نقاط قوت پاور بانک 10 هزار میلی آمپر ساعتی Pweradd Pilot موجب می شود تا کاربرانی که قابل حمل بودن یک پاور بانک برایشان از بالاترین اولویت ممکن برخوردار است بتوانند این محصول را در لیست بهترین پاور بانک 2018 قرار دهند.

بهترین پاور بانک 2018 از نظر تعداد درگاه

برخی از کسانی که در پی خرید پاور بانک هستند چندان به قابلیت حمل و نقل این ابزار اهمیت نمی دهند. اما در عوض این دسته از کاربران به فکر استفاده از پاور بانکی هستند که مجهز به تعداد فراوانی درگاه باشد. وجود این امکان موجب می شود که پاور بانک بتواند تعداد فراوانی گجت را به صورت هم زمان شارژ کند.

به این ترتیب معمولا آن دسته از پاور بانک هایی که از قابلیت شارژ باتری چندین دستگاه مختلف به صورت هم زمان برخوردار هستند، از گنجایش بیشتری نسبت به سایر رقیبان خود بهره می برند. بنابراین به طور کل می توان گفت که دو شاخص گستردگی تعداد درگاه و گنجایش بالا در یک پاور بانک کاملا هم سو و هم راستا با یکدیگر خواهد بود. پس شاید بتوان بهترین پاور بانک 2018 از نظر تعداد درگاه را به عنوان بهترین از نظر میزان گنجایش نیز برگزید.

پاور بانک MAXOAK

شاید بتوان پاور بانک MAXOAK را یکی از شاخص ترین گزینه های موجود برای کسب لقب بهترین پاور بانک 2018 به لحاظ بهره مندی از تعداد فراوانی درگاه قلمداد کرد. همچنین برخورداری از گنجایش 50 هزار میلی آمپر ساعتی موجب می شود که این پاور بانک بتواند تعداد فراونی دستگاه را بدون روبرو شدن با مشکل خاصی شارژ کند.

این پاور بانک علاوه بر مجهز بودن به شش درگاه مجزا، حتی قادر به شارژ کردن باتری گجت های بزرگی نظیر لپ تاپ است و می تواند برای آن دسته از کاربرانی که قصد استفاده از گجت های بزرگ خود در نقاطی که به منابع انرژی الکتریکی دسترسی چندانی وجود ندارد، بسیار مفید باشد. با این حال این پاور بانک از وزن نسبتا سنگینی برخوردار بوده و قیمت آن نیز در بازارهای جهانی حول و حوش 136 دلار است. به این ترتیب می توان قیمت و وزن نسبتا بالا را به عنوان دو نقطه ضعف این پاور بانک در نظر گرفت. با این حال نقاط ضعف مذکور موجب نمی شود که MAXOAK بتواند در میان گزینه های واجد شرایط در لیست بهترین پاور بانک 2018 جایی برای خود دست و پا نکند.

پاور بانک Qi-infinity

نسخه ارتقا یافته پاور بانک Qi-infinity نیز کم و بیش از همان نقاط ضعف و قوت پاور بانک MAXOAK بهره می برد. با این تفاوت که نقاط قوت این پاور بانک کیفیت پایین تری را نسبت به رقیب خود به نمایش می گذارد. به بیان دقیق تر پاور بانک Qi-infinity از تعداد درگاه کمتری نسبت به MAXOAK برخوردار است و در عین حال گنجایش کمتری نسبت به آن به نمایش می گذارد.

در مجموع تعداد درگاه های این پاور بانک به چهار عدد می رسد و گنجایش آن نیز معادل 35 هزار میلی آمپر ساعت است. علاوه بر موارد یاد شده این پاور بانک به یک درگاه شارژ سریع نیز مجهز است. درگاهی که می تواند برای تمام دستگاه هایی که از قابلیت شارژ سریع برخوردار هستند مفید باشد. البته از جمله نقاط ضعف این پاور بانک می توان به طراحی حجیم آن اشاره کرد. خصلتی که موجب می شود حمل و نقل این ابزار به کار نسبتا دشواری تبدیل شود. همچنین این پاور بانک قادر به شارژ کردن باتری برخی از لپ تاپ ها نیست. با وجود نقاط ضعف مذکور، نقاط قوت پاور بانک Qi-infinity موجب می شود که این ابزار شایستگی قرار دریافت در لیست بهترین پاور بانک 2018 را دارا باشد.

بهترین پاور بانک 2018 از نظر گستردگی قابلیت شارژ

بسیاری از کاربران ابزارهای دیجیتال پاور بانک ها را به منظور شارژ باتری تمام گجت های خود تهیه می نمایند و انتظار دارند که این ابزار بتواند علاوه بر شارژ باتری تلفن های همراه، باتری لپ تاپ ها را نیز شارژ کند.

بنابراین از دید این دسته از افراد بهترین پاور بانک محصولی است که بتواند علاوه بر شارژ گجت های کوچکی نظیر تلفن همراه، گجت های بزرگ تری نظیر لپ تاپ را نیز مورد پشتیبانی قرار دهد. به همین دلیل در بخش خاتمهی این مطلب به معرفی دو پاور بانکی می پردازیم که قادرند این خواسته را برآورده نمایند. محصولاتی که می توانند قابلیت کسب عنوان بهترین پاور بانک 2018 را داشته باشند.

پاور بانک RAVPower Universal

در این مطلب به نمونه دیگری از پاور بانک RAVPower نیز اشاره کرده بودیم. با این حال مدل یونیورسال این پاور بانک یعنی پاور بانک RAVPower Universal نیز شایستگی کسب مقام بهترین پاور بانک 2018 را دارد. پاور بانک RAVPower Universal در عمل یک پاور بانک مسافرتی به شمار می رود که علاوه بر درگاه معمولی یو اس بی به درگاه یو اس بی سی نیز مجهز بوده و در کنار برخورداری از قابلیت شارژ باتری تلفن همراه قادر به شارژ باتری لپ تاپ نیز خواهد بود.

در واقع این پاور بانک علاوه بر درگاه های یو اس بی اشاره شده به یک درگاه AC نیز مجهز است. بهره مندی از درگاه مذکور به دارندگان لپ تاپ های مختلف این اجازه را می دهد که لپ تاپ خود را به منظور شارژ باتری آن به شکل مستقیم به این پاور بانک متصل نمایند.

برخورداری این پاور بانک از گنجایش 20 هزار و 100 میلی آمپر ساعتی این اجازه را به دارندگان گجت های کوچک و بزرگ می دهد تا بتوانند ابزارهای خود را بدون روبرو شدن با مشکل خاصی شارژ نمایند. ناگفته پیدا است که برخورداری از امکانات و قابلیت های یاد شده افزایش حجم و وزن یک پاور بانک را به همراه خواهد داشت. نکته ای که در پاور بانک RAVPower Universal نیز قابل مشاهده است.

همچنین این پاور بانک همانند بسیاری از نمونه هایی که از وجود گنجایش بالا بهره می برند از قیمت نسبتا قابل توجهی برخوردار است و در بازارهای جهانی با قیمتی در حدود 140 دلار به مشتریان عرضه می شود.

به هر حال وجود ویژگی های یاد شده در پاور بانک RAVPower Universal موجب می شود که بتوانیم این پاور بانک را هم شایسته کسب عنوان بهترین پاور بانک 2018 بدانیم.

پاور بانک Poweradd Pilot Pro2

پاور بانک های Poweradd نیز دو نماینده در لیست بهترین پاور بانک 2018 دارند. دومین نماینده آنها در لیست مذکور مدل Poweradd Pilot Pro2 است. محصولی که حدود 90 دلار قیمت دارد و از ویژگی های مثبت فراوانی برخوردار است.

وجود سه درگاه مجزا به کاربران پاور بانک Poweradd Pilot Pro2 این امکان را می دهد تا بتوانند سه ابزار متفاوت را به صورت هم زمان شارژ نمایند. همچنین برخورداری این پاور بانک از گنجایش 23 هزار میلی آمپر ساعتی موجب می شود که این ابزار با دشواری چندانی برای شارژ باتری گجت های مختلف رو به رو نشود.

علاوه بر تمام مواردی که به آن اشاره شد، پاور بانک Poweradd Pilot Pro2 به یک نشانگر دیجیتال نیز مجهز است. نشانگری که کار کاربران این ابزار برای اطلاع یافتن از مقدار باقی مانده شارژ دستگاه و سایر اطلاعات مشابه با آن را آسان می سازد.

به هر حال با معرفی پاور بانک Poweradd Pilot Pro2 مطلب مربوط به آشنایی با بهترین پاور بانک 2018 نیز خاتمه می یابد. مسلما نمونه های دیگری هم در بازار وجود دارند که می توانند در لیست مذکور قرار گیرند اما از قلم افتاده اند. اگر یک یا تعداد بیشتری از آنها را سراغ دارید می توانید نام آن را در بخش نظرات با ما و سایر دوستان خود در میان بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1662

به "بهترین پاور بانک 2018 کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین پاور بانک 2018 کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید