امضای 2 قرارداد بیمه ای بزرگ در سفر رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به تبریز

به گزارش تور ایتالیا ارزان، دکتر کاتب رئیس هیات مدیره برای دیدار با جمعی از مشتریان بزرگ سرمد در استان آذربایجان شرقی و بازدید از شعبه سرمد در این استان به تبریز رفت.

امضای 2 قرارداد بیمه ای بزرگ در سفر رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به تبریز

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر کاتب در اولین روز سفر به تبریز با دکتر احد فلاحی سرپرست شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی دیدار کرد. وی در این دیدار به معرفی بیمه سرمد و خدمات به روز آن در حوزه بیمه گری پرداخت و گفت: سرمد در چند سال گذشته، رشد بسیار قابل توجهی داشته است، امروز در میان 10 شرکت برتر صنعت بیمه کشور جای دارد و جایگاه سوم توانگری اقتصادی را به خود اختصاص داده است.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان در بیمه سرمد هم اشاره کرد و گفت: خدمات به روز و با بهره گیری از حوزه فناوری اطلاعات، میزان رضایت مشتریان را به نقطه حداکثری رسانده است.

او هم چنین از مدیر شعبه سرمد در استان آذربایجان هم خواست تا به صورت ماهیانه با بیمه گزاران جلسه داشته باشد و از نزدیک اطلاعات آنان را رصد و دریافت کند.

سرپرست شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی هم در این جلسه به ارتباط میان مجموعه تحت مدیریتش با بانک صادرات اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ارتباط خوبی با بانک صادرات استان داریم و این همکاری توانسته است، دید مثبتی نسبت به بیمه سرمد ایجاد کند.

فلاحی با اشاره به تنوع خدمات و به روز بودن بیمه سرمد، گفت: این فرایند، نوید این را می دهد که بیمه سرمد به زودی سرآمد شرکت های بیمه کشور باشد.

وی هم چنین مشتری مداری و اخلاق مداری را در بیمه سرمد یک نقطه قوت ارزیابی کرد و از خدمات به موقع و مناسب بیمه سرمد تشکر کرد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد پس از این جلسه به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی رفت تا درباره درخصوص توسعه همکاری های دو مجموعه و ارائه خدمات بهتر به سازمان فنی و حرفه ای تبادل نظر کند. در این جلسه که دکتر رضا اختیار وکالتی مدیر کل، میرداود علوی مرجاتی معاون اداری و پشتیبانی، علی زارعی رئیس اداره امور عمومی و پشتیبانی و دکتر میرحافظ امیر آزاد مشاور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان حضور داشتند، دکتر کاتب به معرفی مشتریان بزرگ بیمه سرمد پرداخت و گفت: داشتن مشتریان بزرگی همچون سازمان فنی حرفه ای و حضور پیش از 500 هزار بیمه شده در کشور، نشان دهنده خدمات خوب بیمه سرمد به مشتریان و رضایت بالای آنها از سرمد است.

در این جلسه همچنین در رابطه با توسعه همکاری های سرمد و سازمان فنی و حرفه ای در سطح استان در حوزه بیمه گری بحث و تبادل نظر شد.

مقصد بعدی رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در سفر به شهر تبریز، گروه صنایع غذایی شیرین وطن بود، جایی که تفاهم نامه بیمه ای سرمد و هلدینگ شیرین وطن به امضای دکتر کاتب و دکتر خلیل وطن دوست رئیس هیات مدیره شیرین وطن رسید تا این واحد اقتصادی بزرگ که در بخش صنایع غذایی کشور مشغول به فعالیت است و چندین سال به عنوان صادرکننده برتر کشور انتخاب شده به جمع مشتریان بیمه سرمد اضافه شد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد، هم چنین در تبادل نظری ویژه خبری شبکه سهند آذربایجان شرکت کرد و توضیحاتی را درباره صنعت بیمه کشور و پیشرفت های این صنعت به مردم آذربایجان ارائه کرد.

دکتر کاتب روز پنج شنبه نیز به دیدار دکتر کلامی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان آذربایجان شرقی رفت، تا درباره توسعه همکاری های بیمه سرمد با کمیته امداد تبادل نظر کند. دکتر کلامی در این نشست، ضمن تقدیر از خدمات بیمه سرمد به مجموعه کمیته امداد و از پیش قدم شدن سرمد برای کمک به دانش آموزان مناطق محروم تقدیر و تشکر کرد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد دیداری هم با مدیران بانک صادرات استان آذربایجان شرقی داشت. در این نشست جناب آقای دکتر فتحعلی زاده مدیر بانک صادرات آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران و معاون استانی حضور داشتند.

مدیر بانک صادرات استان در این دیدار از عملکرد شعبه آذربایجان سرمد تشکر کرد و رضایت خود را از ارائه خدمات سرمد ابراز کرد. وی گفت: سرمد در دو سال گذشته پیشرفت های چشمگیری داشته است و امیدوارم این فرایند با حضور جوانان در این مجموعه ادامه پیدا کند.

دکتر کاتب در این سفر، بازدیدی از هم شعبه بیمه سرمد در تبریز داشت و از نزدیک پای صحبت کارشناسان و نمایندگان سرمد در استان آذربایجان شرقی نشست و نظرات، پیشنهادهای آنان را برای بهتر شدن خدمات سرمد شنید و به انتقادهای آنان پاسخ داد.

حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، پژمان نریمانی معاون توسعه بازار، امور استان ها و شبکه فروش و مهدی شمسایی سرپرست مدیریت امور استان ها و شبکه فروش در این سفر دکتر کاتب را همراهی می کردند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1658

به "امضای 2 قرارداد بیمه ای بزرگ در سفر رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای 2 قرارداد بیمه ای بزرگ در سفر رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید