اعطای گرنت 40 میلیون تومانی به برگزیدگان رویداد تپش با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، شتابدهنده هنام با همکاری شبکه تبادل فناوری، رویداد تپش را با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها برگزار می نماید.

اعطای گرنت 40 میلیون تومانی به برگزیدگان رویداد تپش با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، فراخوان مشترک هنام با برنامه چالش های فناوری و نوآوری (InnoTEN) رویدادی بی نظیر در ایران است که اساتید، استارتاپ های فناور، دانشجویان، کارآفرینان صنعت و پزشکان را گرد هم می آورد.

تمامی این شرکت ها و کارآفرینان در حال توسعه بهداشت و سلامت کشور در حوزه دارو های مبتنی بر فناوری های نوین و تکنولوژی های نوظهورهستند. فرآیند جذب و برگزاری دوره آموزشی در این رویداد طبق برنامه ریزی و زمان بندی معین انجام می گردد.

چالش های نوآوری رقابتی در بازه زمانی معین جهت دریافت پاسخی فناورانه برای مسئله ای معین است. اینوتن (Innoten) به اسم یکی از برنامه های ستاد توسعه فناوری نانو متولی اجرای چالش های نوآوری است. مجموعه اینوتن ازطریق کارگزاران خود اقدام به شناسایی احتیاج ها و مسأله های شرکت های صنعتی نموده و پس از ارزیابی های مختلف در صورتی که پاسخی آماده برای آن شناسایی نشد اقدام به انتشار فراخوان و برگزاری مسابقه می نماید.

شتابدهنده هنام، با همکاری شبکه تبادل فناوری، رویداد تپش را با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها و در موضوعات میکروسفرها، تکنولوژی mRNA، فرمولاسیون های مبتنی بر نانوتکنولوژی و کانژوگه های پلیمری و پروتئینی برگزار می نمایند.

مهم ترین هدف برگزاری این رویداد، ایجاد فرصت های رشد و موفقیت برای استارتاپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و مالی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط فراوریی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله فراوری انبوه و در نهایت فروش رساند.

از تمامی علاقمندان اعم از شرکت های فناور، دانشجویان، پژوهشگران و… دعوت می گردد برای برطرف مساله مطرح شده در این فراخوان شرکت نمایند. بنابر اعلام دبیرخانه چالش های فناوری و نوآوری (اینوتن)، شرکت نمایندگان تا تاریخ 5 مردادماه 1400 فرصت دارند طرح مفهومی اولیه خود را به دبیرخانه چالش ارسال نمایند. پس از اتمام مهلت دریافت طرح ها و غربال اولیه آن ها، داوری طرح ها انجام خواهد شد و خاتمه طرح های برگزیده به مرحله دوم راه خواهند یافت.

برگزیدگان مرحله نخست، فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و مالی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خود را مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت نمایندگان به صورت گام به گام، پیشرفت طرح خود را گزارش می دهند و بر اساس آن از حمایت، شامل اعطای گرنت نقدی و آزمایشگاهی به تیم های برگزیده به مبلغ 40 میلیون تومان، تسهیلات قرض الحسنه ویژه در راستای تجاری سازی برای هر تیم برگزیده به مبلغ 300 میلیون تومان، یاری به تهیه طرح کسب و کار برای هر تیم برگزیده، دوره های آموزشی حرفه ای کسب و کار با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و خدمات شتابدهی بهره مند می شوند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات چالش (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راهکار، جوایز و…) می توانند به نشانی http://innoten.ir/ مراجعه نمایند.

معرفی شتابدهنده هنام

هنام فارمد یک شتابدهنده در حوزه فراورد های هایتک دارویی است. این شتابدهنده تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار، از ابتدا تا رسیدن استارتاپ ها به بازار های مختلف (داخلی- خارجی) را به صورت کاربردی و بر اساس احتیاج استارتاپ ها انجام می دهد. (اطلاعات بیشتر در زمینه زیرساخت ها و خدمات در سایت هنام فارمد honam.ir موجود است.)

  • ارائه خدمات شتابدهی و سرمایه گذاری
  • زیرساخت توسعه و فراوری صنعتی محصول: (اداری، 5 خط فراوریی و آزمایشگاهی)
  • شبکه ارتباطی
  • تمرکز شتابدهنده در حوزه فراورده ها و سیستم های نوین دارویی (محیط خالص دارویی)
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1897

به "اعطای گرنت 40 میلیون تومانی به برگزیدگان رویداد تپش با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای گرنت 40 میلیون تومانی به برگزیدگان رویداد تپش با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید