آسوشیتدپرس:اتحادیه اروپا بودجه لازم برای شرایط بحرانی را تامین می نماید

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مقام اروپایی اضافه نمود:این اتحادیه ممکن است میلیاردها یورو برای بهسازی معابر و پل ها اختصاص دهد تا کشورهای عضو و همچنین سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) قادر باشند نیروهای خود را به سرعت راهی مناطق بحران زده نمایند.

آسوشیتدپرس:اتحادیه اروپا بودجه لازم برای شرایط بحرانی را تامین می نماید

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

ویولتا بولک کمیسر حمل و نقل اتحادیه اروپا به سفرای ناتو گفت که کمیسیون اروپایی این اتحادیه پیشنهاد اختصاص بودجه شش میلیارد و 500 میلیون یورویی را برای طرح های زیرساختی خاص ارائه داده است.

وی یادآور شد که از این مبلغ می توان برای انجام طرح هایی با کاربرد دوگانه همچون افزایش تحمل بار پل ها و تهیه تجهیزات نظامی سنگین استفاده کرد.

هدف مهمتر اختصاص این بودجه، بهینه سازی زیرساخت هایی چون بنادر و فرودگاه ها، کاهش تعرفه های گمرکی و روال کاری اداری است که باعث افزایش هزینه ها، تاخیر و آسیب پذیری بیشتر کشورهای اروپایی در برابر حملات می گردد.

در همین حال، فرماندهان ناتو خواهان برچیده شدن موانع حمل و نقل نظامی هستند. به گفته افسران ناتو، کسب مجوز اداری برای عزیمت به اروپا ممکن است تا 30 روز زمان برد.

کمیسر حمل و نقل اتحادیه اروپا گفت که شناسایی شکاف های زیرساختی و تصمیم گیری در خصوص مفید بودن پروژه ها برای غیرنظامیان، به حدود 18 ماه زمان احتیاج دارد.

در همین حال، بودجه پیشنهادی که از سال 2021 تخصیص می یابد، قرار است صرفا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا تعلق گیرد و شامل کشورهای عضو ناتو که در اتحادیه اروپا عضویت ندارند، همچون آمریکا، کانادا، آلبانی، ایسلند، مونته نگرو و ترکیه نمی گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 575

به "آسوشیتدپرس:اتحادیه اروپا بودجه لازم برای شرایط بحرانی را تامین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسوشیتدپرس:اتحادیه اروپا بودجه لازم برای شرایط بحرانی را تامین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید