یک طرفه شدن چالوس و هراز از این مسیرها

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های جاده های شمال را در روز آدینه 25 فروردین 1402 گفت.

یک طرفه شدن چالوس و هراز از این مسیرها

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ساعت 13 به روزرسانی شده، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است. اما در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه تا انتها امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در محور هراز نیز تردد از ساعت 14 تا 24 از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.

اما آنالیز محورهای شمالی نشان می دهد در حال حاضر در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) محدوده های ماسال، میانک، مجلار و سیاه بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) محدوده رینه ترافیک سنگین است.

شرایط ترافیکی از سایر محورها نیز حاکی از آن است که در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس- ترافیک سنگین است.

محدودیت های ترافیکی امروز کدام است؟

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز آدینه 25 فروردین ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 فروردین 1402 بروزرسانی: 25 فروردین 1402 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2421

به "یک طرفه شدن چالوس و هراز از این مسیرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک طرفه شدن چالوس و هراز از این مسیرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید