کیهان: بسیاری از برنامه های سیما، ضد ارزش است

به گزارش تور ایتالیا ارزان، روزنامه کیهان درباره صداوسیما نوشت: حذف برنامه های غیر منطقی و بدور از ارزش های انقلاب اسلامی و بعلاوه کنارگذاشتن برنامه هایی که زندگی تجملاتی و اشرافی را تبلیغ می نماید می تواند به نزدیک شدن این سازمان به اهدافش یاری کند.

کیهان: بسیاری از برنامه های سیما، ضد ارزش است

بسیاری از فیلم ها، مسابقه ها، سریال ها، برنامه های مصاحبه محور خانوادگی و اجتماعی که هنوز هم از بعضی از شبکه های تلویزیونی سیما پخش می گردد متاسفانه نه تنها رنگ و بوی انقلابی ندارند بلکه ضدارزش های انقلابی هم هستند.

امیدواریم مدیران نوی که اخیرا برای شبکه های تلویزیونی صداوسیما مشخص و مشغول به کار شده اند با حرکتی انقلابی این فضا را تغییر دهند. هر چند که در ماه های آینده این اتفاق خواهد افتاد، چراکه رئیس نو رسانه ملی در صحبت هایش با مردم بر همین موضوعات تاکید داشت و هویت محوری صداوسیما را در زمینه های اعتقادی، اسلامی، ارزشی، تاریخی و... جزء ماموریت های کلیدی این سازمان دانست؛ و نیز عدالت گستری را مبنای فعالیت های مهم رسانه ملی تلقی کرد.

نفوذ و ورود بعضی از مدیران بی تعهد و به ویژه سلبریتی هایی تحت عنوان مجری، گوینده و برنامه ساز به صداوسیما که هیچ قیدوبندی به ارزش های اسلامی و انقلابی نداشتند، مسائل فراوانی را برای این سازمان مردمی ایجاد کرد و در واقع رسانه ملی از این آسیب های فراوان رنج های بسیاری برده است که بایستی در دوره نو مدیریت این سازمان به نحو احسن و انقلابی التیام یافته و جبران گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1401 بروزرسانی: 9 مرداد 1401 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2296

به "کیهان: بسیاری از برنامه های سیما، ضد ارزش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: بسیاری از برنامه های سیما، ضد ارزش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید