کری نو مهران غفوریان برای استقلال؛ جام گرفتن با بردن رقیب لذت دارد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مهران غفوریان هم یکی دیگر از بازیگران پرسپولیسی کشور است. غفوریان که جزو بازیگران پرطرفدار و مطرح سینما و تلویزیون به شمار میرود، از قهرمانی تیم محبوبش در لیگ برتر خیلی خرسند است و البته این امید را دارد تا تیم موردعلاقه اش در جام حذفی هم به مقام قهرمانی برسد.

کری نو مهران غفوریان برای استقلال؛ جام گرفتن با بردن رقیب لذت دارد

در روز بازی پرسپولیس و نساجی در هفته پایانی لیگ برتر که منجر به قهرمانی قرمز ها شد، غفوریان عکس و فیلمی از خودش منتشر کرد که در کنار حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس مشغول تماشا بازی این تیم مقابل نساجی است. بعد از بازی هم فیلم های راضیی غفوریان در کنار ماهینی و البته دخترش هانا منتشر شد تا معین گردد این بازیگر سرشناس حسابی از قهرمانی تیم محبوبش سر ذوق آمده و راضی است.

با غفوریان تماس گرفتیم تا در مورد قهرمانی پرسپولیس گفت وگویی انجام دهیم. مهران با وجود این که سر فیلمبرداری بود، لطف کرد و دقایقی با ما همکلام شد تا در مورد قهرمانی پرسپولیس گپ بزنیم.

عکس ها و فیلم هایی که از شما بعد از قهرمانی پرسپولیس منتشر شد، معین کرد خیلی از قهرمانی تیم محبوبتان راضی شدید.

بله مگر می گردد که پرسپولیس قهرمان گردد و من راضی نشوم. پرسپولیس عشق است و قهرمانی اش حال میلیون ها هوادار را خوب کرد. به قول یکی از دوستان ما پرسپولیسی به جهان آمدیم و پرسپولیسی هم از جهان می رویم. خلاصه که روز بسیار خوبی بود و قهرمانی پرسپولیس هم کلی انرژی و حال خوب به ما داد.

بازی را در کنار حسین ماهینی دیدید؛ فوتبال تماشا کنار یک فوتبالیست چه حالی داشت؟

خب حسین ماهینی از دوستان خیلی خوب و نزدیک من است و ما تصمیم گرفتیم بازی پرسپولیس مقابل نساجی را کنار هم ببینیم. کلی کیف کردیم از بازی که بچه ها به نمایش گذاشتند و حسابی هم راضیی کردیم. جا دارد به بچه های خوب پرسپولیس، کادرفنی و کلیه عوامل باشگاه تبریک بگویم که واقعا از جان مایه گذاشتند و سختی زیادی کشیدند. شرایط سخت بود، ولی بچه ها نشان دادند به خوبی از پس کار های سخت برمی آیند. مطمئنم همه طرفداران هم کلی لذت بردند از قهرمانی پرسپولیس و امیدوارم که این قهرمانی ها ادامه دار باشد.

دخترتان هم حسابی راضیی می کرد؛ هانا پرسپولیسی است؟

بله خداراشکر که هانا پرسپولیسی شده و از این بابت خیلی راضیم. هانا کلی ذوق داشت و لباس قرمز پوشید و بعد از هر گلی که پرسپولیس می زد، حسابی راضیی می کرد. به هر حال پدرش پرسپولیسی است و همواره حامی این تیم بوده، طبیعی است که هانا هم هوادار پرسپولیس گردد و من خیلی از این موضوع راضیم.

پرسپولیس این فصل را چطور دیدید؟

خب از اول فصل پرسپولیس خوب بازی می کرد و حتی قهرمان نیم فصل هم شد. در یک مقطع کوتاه چند نتیجه بد به دست آمد که باعث شد تا پرسپولیس صدر جدول را از دست بدهد. با این حال تیم ناامید نشد و این بزرگی و اصالت پرسپولیس را نشان می دهد. بچه ها و کادرفنی خیلی خوب کوشش کردند و پیروز شدند همه 7 بازی اخیر را ببرند و در نهایت هم قهرمان شوند. در بازی آخر مقابل تیم خوب نساجی که من احترام زیادی برای این تیم و طرفدارانشان قائلم، پرسپولیس فوق العاده بازی کرد و از همان ابتدا معین بود که تیم برای برد به زمین آمده است. شما اگر به بازی های پرسپولیس در هفته های گذشته نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این قهرمانی به همین راحتی و الکی به دست نیامده. پرسپولیس مستحق قهرمانی بود و فوتبال زیبایی هم به نمایش می گذاشت.

ولی ساپینتو سرمربی استقلال معتقد بود که قهرمانی حق پرسپولیس نبود و استقلال باید در این فصل قهرمان می شد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

سرمربی استقلال این حرف را زده است؟ من نمی دانم و واقعا هم نمی خواهم وارد حاشیه شوم. طرفداران استقلال برای من مورد احترام هستند، ولی نمی دانم چرا سرمربی تیمشان این صحبت را مطرح نموده است. فکر می کنم همه چیز معین است و پرسپولیس با شایستگی کامل قهرمان شد. نباید زحمت مجموعه پرسپولیس را نادیده گرفت و این طور گفته گردد که این تیم شانسی یا با مسائل دیگر قهرمان شده است. به نظرم همه دوستان باید به پرسپولیس و قهرمانی هایی که کسب نموده احترام بگذارند. این بی معرفتی است که بگوییم پرسپولیس مستحق قهرمانی نبوده است. تیم ما در سال های اخیر بار ها قهرمان شده و این تعداد قهرمانی و پیروزیت قطعا اتفاقی و شانسی به دست نمی آید.

به نظر شما برترین بازیکن این فصل پرسپولیس چه کسی بود؟

نمی گردد از یک بازیکن نام برد. کل تیم عالی بود و بچه ها بی نظیر کار کردند. پرسپولیس یک تیم واقعی است و واقعا دم همه شان گرم.

اگر پرسپولیس و استقلال بازی های خودشان را در جام حذفی ببرند، در فینال دوباره شاهد دربی خواهیم بود. در ایین خصوص چه صحبتی دارید؟

خیلی عالی خواهد شد. من فکر می کنم این اتفاق می افتد و واقعا دربی جذابی خواهد شد. دربی همواره فوق العاده حساس است و وقتی در فینال این بازی برگزار گردد که حساسیت آن چند برابر خواهد شد. امیدوارم تیم محبوبم بتواند در فینال جام حذفی هم درست مثل بازی برگشت لیگ مقابل استقلال به پیروزی برسد. جام گرفتن با بردن استقلال لذت دیگری دارد و خیلی کیف می دهد.

حرف پایانی

باز هم قهرمانی تیم محبوبم را تبریک می گویم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و پرسپولیس بتواند در جام حذفی هم قهرمان گردد. با این حال تحت هر شرایطی ما پرسپولیس را دوست داریم و هر اتفاقی بیفتد، ما عاشق پرسپولیس هستیم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2436

به "کری نو مهران غفوریان برای استقلال؛ جام گرفتن با بردن رقیب لذت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری نو مهران غفوریان برای استقلال؛ جام گرفتن با بردن رقیب لذت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید