کرایه موتور در تایلند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، موتور سواری یکی از جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند آن را انتخاب نمایید.  موتور سواری در این کشور کمی چالش بر انگیز است و کمی باید برای انجام این کار دقت کنید.

کرایه موتور در تایلند

مدارک مورد نیاز برای کرایه موتور در تور تایلند

  • پاسپورت
  • فتوکپی پاسپورت
  • پول نقد
  • گواهی رانندگی
  • اطلاعات تماس

پاسپورت خود را به مغازه دار ندهید

شاید با دیدن اولین موتور وسوسه شوید که هر چه زودتر آن را کرایه کنید اما بهتر است که مغازه های بیشتری را بگردید و گزینه های بهتری را پیدا کنید. دنبال ارزان ترین موتور نباشید و در عوض به دنیال مغازه هایی باشید که موتورهای باکیفیت تری دارند. مغازه هایی که اعتبار بیشتری دارند به شما اجازه می دهند تا بدون اینکه پاسپورت خود را در آنجا بگذارید موتور را کرایه کنید. در این مغازه ها به جای پاسپورت اصلی می توانید کپی پاسپورت را به همراه مقداری سپرده در ازای کرایه موتور به فروشگاه بدهید. گاهی پیش آمده که به دلیل صدماتی که به موتور وارد شده مغازه‌ها پاسپورت مشتری را به او نداده اند. اما اگر موتورهای خیلی بزرگ کرایه کنید معمولا همه مغازه ها پاسپورت را به عنوان ضمانت پیش خودشان در تور تایلند نگه دارید.

در هنگام موتورسواری در تور تایلند همیشه از کلاه استفاده کنید

موتور وسیله بسیار خطرناکی است مخصوصا این که آن را در جایی سوار شوید که جاده های خرابی دارید و به قوانین رانندگی چندان توجهی نمی شود. حتی اگر قرار باشد فقط چند متر سوار موتور باشید باز هم حتما از کلاه استفاده کنید. از فروشنده،  کلاهی را درخواست کنید که همه جای سر و صورت شما را به خوبی بپوشاند. تور تایلند فرصتی مناسب برای بازدید از جاذبه‌های متنوع در تور تایلند است.

برای مبلغ کرایه، زیرکانه چانه بزنید

بیشتر این فروشگاه های کرایه موتور توسط گردشگران استفاده می شوند. اگر موتور را برای مدت زمان بیشتری کرایه کنید قیمت تمام شده کرایه شما پایین تر می آید. همیشه بالبخند چانه بزنید، هیچ وقت در هنگم چانه زدن بی ادبانه رفتار نکنید و تخفیفی معقولانه را پیشنهاد نمایید.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 828

به "کرایه موتور در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه موتور در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید