ویزای توریستی تایلند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، قبل از سفر به کشور تایلند باید ویزای تایلند را دریافت کنید. ویزای تورستی کشور تایلند در طی سال‌های اخیر دچار تغییرات بسیاری شده است که در این مقاله شما را با این تغییرات آشنا خواهیم کرد.

ویزای توریستی تایلند

متأسفانه در ماه نوامبر سال 2015 بود که صدور ویزاهای 6 ماهه با امکان چند بار ورود به این کشور که روش اصلی اقامت شش ‌ماهه اتباع خارجی در تایلند بود متوقف شد. اگر به منابع اطلاعاتی قدیمی مراجعه کنید در آن ‌ها مشاهده خواهید کرد که می ‌توانید این ویزاهای دارای امکان دو بار ورود به کشور تایلند را از کشورهای همسایه تهیه کنید. این فرایند قدیمی با روند جدیدی که ویزای گردشگری با مجوز چند بار ورود نام دارد، جایگزین شده است که این ویزا برای 6 ماه اعتبار استفاده دارد. موضوعی که باید در نظر داشته باشید، این است که باید برای این ویزا برنامه ‌ریزی قبلی داشته باشید زیرا تهیه آن تنها از طریق کشور خودتان ممکن خواهد بود. البته برای این ویزا نیاز به یک تائیدیه مالی نیز وجود دارد که بسته به محل کنسول گری ها، این روند نیز متفاوت خواهد بود. تور تایلند سفری است که یکبار هم که شده در طول عمر خود تجربه نمایید.

ویزا با اجازه تنها یک ‌بار ورود در طول 90 روز. این نوع از ویزا برای 60 روز اعتبار دارد و می ‌توان آن را به ‌آسانی با پرداخت هزینه ‌ای مشخص در اداره مهاجرت تایلند برای مدت ‌زمان 30 روز آن را تمدید کرد. به ‌این ‌ترتیب می‌توانید برای 3 ماه در تایلند باقی بمانید. برای دریافت چنین ویزایی باید پیش از ورود به تایلند و از طریق سفارت ‌خانه های این کشور اقدام کنید.  هنگامی‌که وارد خاک این کشور شوید، امکان حضور 60 روزه در تایلند را خواهید داشت ولی قبل از این‌که این کشور را ترک کنید می ‌توانید به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کرده و با پرداخت هزینه یادشده، اقامت خود را 30 روز دیگر نیز تمدید کنید. به ‌این‌ترتیب شما توانسته‌ اید تا 90 روز در این کشور باقی بمانید ولی در این شرایط باید این کشور را ترک کنید و از مرزهای تایلند عبور کنید. البته به یاد داشته باشید که سایر نقاط جنوب شرقی آسیا نیز بسیار زیبا هستند و می‌توانید به لائوس، کامبوج، مالزی یا میانمار  سفر کنید. می ‌توانید از پروازهای ارزان ‌قیمت ایرایژیا در تور تایلند استفاده کرده و این منطقه را طی نمایید.

انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 829

به "ویزای توریستی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای توریستی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید