شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی استان البرز افتتاح شد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، پس از 72 ساعت از دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر ایجاد شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی در استان البرز، این شورا امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان افتتاح شد.

شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی استان البرز افتتاح شد

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه کاتالوگ صنعتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مرکز رسانه قوه قضاییه، پس از 72 ساعت از دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر ایجاد شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی در استان البرز، این شورا امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان افتتاح شد.

همزمان با این مراسم، شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی در شهرستان های نظرآباد، ساوجبلاغ و اشتهارد نیز افتتاح شد.

رئیس قوه قضاییه پنجشنبه هفته گذشته در جریان نهمین سفر استانی در نشست شورای اداری استان البرز گفت: از اینکه اختلافات در مراکز تولیدی، اختلافات بخش خصوصی با دولتی، اختلافات بخش های تولیدی با یکدیگر در شورا های حل اختلاف حل گردد و به دستگاه قضایی کشیده نگردد، حتما استقبال می کنیم. شورای حل اختلاف را رییس کل دادگستری برای واحد های تولیدی فعال کند تا علاوه بر شورای تبادل نظر که شورای خوبی برای مذاکرات بین دولت و بخش خصوصی، این اختلافات هم بتواند با همین ساز وکار حل گردد و به دستگاه قضایی کشیده نگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 801

به "شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی استان البرز افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای حل اختلاف ویژه امور مالی و بازرگانی استان البرز افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید