تمرینات را در منزل ادامه می دهیم، سلامتی بازیکنان مهمتر است

به گزارش تور ایتالیا ارزان، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال بانوان سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد و در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، اردوهای ملی متوقف شده و بازیکنان در منزل تمرینات خود را پیگیری می نمایند.

تمرینات را در منزل ادامه می دهیم، سلامتی بازیکنان مهمتر است

جهت دریافت خدمات اجرای بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

فرزانه توسلی در گفت وگو با خبرنگاران درباره شرایط و شرایط تمرین هایش گفت: واقعیت این است از چند وقت پیش که اوضاع کمی بهتر بود، تمرینات بدنسازی را انجام می دادم اما امروز گاهی اوقات با رعایت نکات بهداشتی در پارک، تمرینات هوازی را انجام می دهم. با توجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی که معلوم نیست این شرایط و فرایند تا چه زمان ادامه دار باشد، برای ملی پوشان یکسری تمرینات در نظر گرفته شده است تا بتوانند در منزل انجام دهند و حداقل شرایط آمادگی بدنی خود را در شرایط نرمال قرار دهیم.

ملی پوش فوتسال بانوان ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمرین ملی پوشان در منزل تصمیم خوبی است، چرا که شرایط با قبل بسیار متفاوت تر است و سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهمتر است. با توجه به امکانات موجود که همه از آن آگاه هستید، فراهم کردن شرایط ایزوله برای برگزاری اردوهای ملی بسیار سخت است.

توسلی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط پیش آمده، تیم ملی کار سخت تری را برای مسابقات قهرمانی آسیا در پیش دارد، نظر شما چیست؟ گفت: قطعاً شرایط با گذشته بسیار متفاوت است و زمان زیادی را بنا به دلایلی از دست دادیم. پس از بهبود اوضاع، استارت تمرینات تیم ملی زیر نظر کادر فنی به تازگی شروع شده بود که مجدداً یکبار دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد البته این را باید در نظر بگیریم که این شرایط برای تمامی رقبای ما در رقابت های آسیایی به وجود می آید و حتی احتمال تعویق مسابقات نیز وجود دارد؛ در چنین شرایطی، فرصت آماده سازی تیم ملی هم فراهم خواهد شد.

وی در ادامه تأکید کرد: شرایط تیم ملی بسیار حساس است چرا که ما علاوه بر زمان از دست رفته، متأسفانه چند بازیکن ارزشمند را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده ایم که امیدوارم هر چه سریع تر بهبودی کامل خود را به دست آورند. از همه این موارد مهمتر، شرایط حاکم در جامعه است که باید همه یاری کنیم تا از این بحران خارج شویم.

ملی پوش فوتسال بانوان گفت: از شما و همکارانتان در رسانه ممنونم که همواره حامی ورزش بانوان بوده اید و در چنین شرایطی پیگیر شرایط تیم ملی هستید. امیدوارم مردم خوب کشور با رعایت نکات بهداشتی در وهله نخست، سلامتی خود و عزیزانشان را حفظ نمایند که در نهایت بتوانیم هر چه سریع تر این بیماری را شکست دهیم و با آرامش در کنار هم زندگی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 934

به "تمرینات را در منزل ادامه می دهیم، سلامتی بازیکنان مهمتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات را در منزل ادامه می دهیم، سلامتی بازیکنان مهمتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید