تشکیل اتاق بحران دورود، 3 روستای بخش مرکزی به طور کامل تخلیه شد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، محمدرضا صفی خانی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: تمام اقداماتی که برای پیشگیری از هر گونه حادثه احتمالی نیاز بوده تقریباً در شهرستان دورود انجام شده است.

تشکیل اتاق بحران دورود، 3 روستای بخش مرکزی به طور کامل تخلیه شد

وی با اشاره به اینکه تاکنون 3 روستای امیرآباد، کامحمدرضا و سنگر بخش مرکزی دورود به طور کامل تخلیه شده اند، اضافه کرد: تلاش برای تخلیه سایر روستاهای در معرض سیلاب دورود ادامه دارد و امیدواریم با همکاری مردم این امر به طور کامل تحقق یابد.

کننده استاندار لرستان در شهرستان دورود مطرح نمود: همچنین اتاق بحران دورود به ریاست فرماندار تشکیل و 24 ساعته در حال فعالیت بوده و کنندگان دستگاه های امدادی و خدماتی حضور فعال و مستمری دارند و اقدامات لازم نیز در دستور کار قرار گرفته است.

صفی خانی گفت: در صورت وقوع سیلاب علاوه بر تیم عملیاتی یک تیم پشتیبانی نیز در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز هسته دوم وارد عمل شوند.

وی گفت: اولین توصیه این است که افراد مناطق در معرض خطر منازل خود را تخلیه کنند و اگر بحرانی وجود بیاید با تمهیدات اندیشیده شده تیم های متخصص وارد عمل خواهند شد و تمام تلاش این است که نیروهای امدادی و خدماتی بحران را مدیریت کنند و اگر نیاز باشد از نیروهای سازماندهی شده مردم استفاده خواهد شد.

کننده ویژه استاندار در دورود اضافه کرد: تاکنون ستاد اسکان دورود نیز 80 خانوار را پذیرش کرده و البته پیش بینی های لازم برای پذیرش 12 تا 13 هزار نفر اجرا شده و مسئله ای در این عرصه نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 217

به "تشکیل اتاق بحران دورود، 3 روستای بخش مرکزی به طور کامل تخلیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل اتاق بحران دورود، 3 روستای بخش مرکزی به طور کامل تخلیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید