تدوین مجموعه خانواده دکتر ماهان به خاتمه رسید

به گزارش تور ایتالیا ارزان به نقل از سیما فیلم، بهروز خوش رزم تهیه کننده خانواده دکتر ماهان با اعلام خبر انتها تدوین این مجموعه گفت: آهنگسازی و موسیقی خانواده دکتر ماهان توسط فریدون شهبازیان در دست انجام است و اصلاح رنگ و صداگذاری این مجموعه نیز از مراحل فنی پروژه باقی مانده که تا انتها سال انجام خواهد شد.

تدوین مجموعه خانواده دکتر ماهان به خاتمه رسید

آخرین لوکیشن این مجموعه منطقه شیرگاه در استان مازندران و جنگل های لفور بود. موضوع خانواده دکتر ماهان حفاظت از محیط زیست، حمایت از حقوق حیوانات و حضور نوجوانان در زندگی و جامعه است.

خانواده دکتر ماهان نوشته نسیم خُراشادی زاده است و امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران مجموعه تلویزیونی خانواده دکتر ماهان هستند که در تهران جلوی دوربین رفتند.

از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به داوود فتحعلی بیگی، خاطره حاتمی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امن زاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاه کرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی، امیر حامد، حدیث نیک رو، فراز محمدی تبار، محمدحسن حسینیان، کیوان محمدی نژاد، کمیل علیپور، میلاد عرب عامری و سعید ترکمان اشاره نمود.

خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می نماید؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش برای تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همواره، خسته و ملول نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 187

به "تدوین مجموعه خانواده دکتر ماهان به خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین مجموعه خانواده دکتر ماهان به خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید