افزایش آلاینده های جوی در البرز، کمینه دما به صفر درجه می رسد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، منصور رحمانیان در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به آنالیز آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی که حکایت از استقرار جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی دارد، گفت: پی آمد استقرار چنین جوی اسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

افزایش آلاینده های جوی در البرز، کمینه دما به صفر درجه می رسد

مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: پیش بینی می گردد به دلیل رخداد وارونگی در سطوح میانی جو افزایش آلاینده ها را طی روزهای آینده ببینیم.

هوای شهرستان های البرز ناسالم است

وی در بخش دیگری تأکید کرد: پیش بینی می گردد بسیاری از نقاط استان طی دو روز آینده کمینه دمای نزدیک به صفر درجه را تجربه نمایند.

رحمانیان وضعیت کیفی هوای شهرستان طالقان را سالم اعلام نمود و گفت: کمینه دمای هوا در این شهرستان صفر درجه سانتی گراد است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: شرایط کیفی هوای شهرستان های هشتگرد، اشتهارد، فردیس و نظرآباد برای گروه های حساس در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.

دمای هوای دیزین منفی 6 درجه سانتی گراد است

وی کمینه دمای هوای امروز منطقه دیزین را منفی 6 درجه سانتی گراد اعلام نمود و گفت: افزایش آلاینده ها برای بسیاری از شهرستان ها پیش بینی می گردد.

رحمانیان در بخش دیگری به وضعیت جوی محور کرج - چالوس اشاره نمود و گفت: در حال حاضر سرعت باد در این محور 28 کیلومتر بر ساعت است و آسمان نیز کمی تا قسمتی ابری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 148

به "افزایش آلاینده های جوی در البرز، کمینه دما به صفر درجه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش آلاینده های جوی در البرز، کمینه دما به صفر درجه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید