استقرار تیم های اورژانس در محل حادثه هواپیمای تهران-ماهشهر

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرنگاران/خوزستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: حادثه خروج هواپیمای تهران- ماهشهر از باند مصدومی بر جای نگذاشته است.

استقرار تیم های اورژانس در محل حادثه هواپیمای تهران-ماهشهر

دکتر محمدامین زرگر در گفت وگو با تور ایتالیا ارزان، با اشاره به حادثه خروج هواپیما از باند در ماهشهر اظهار کرد: پس از شنیدن این حادثه سریعا از همکاران مان در ماهشهر استعلام کردیم. گزارش های اولیه مبنی بر سقوط هواپیما که خوشبختانه در آنالیز ها معین شد که هواپیما هنگام نشستن از باند خارج شده است.

وی اضافه کرد: سریعا دو تیم ارزیاب به منطقه اعزام شد و در حال حاضر مسافران به سلامت از هواپیما تخلیه شده اند و سوخت هواپیما نیز تخلیه شده است.

زرگر گفت: سه دستگاه آمبولانس در منطقه مستقر شده است و از نظر امنیتی نیز همکاران در فرمانداری و نیروی انتظامی اقدامات لازم را انجام داده اند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز ادامه داد: این حادثه خوشبختانه مصدوم خاصی نداشته است، با این وجود نیروها در منطقه مستقر هستند. به تمامی بیمارستان های منطقه ماهشهر نیز آماده باش اعلام شده است.

وی گفت: فعلا مراجعه خاصی به مراکز درمانی انجام نشده است. با این وجود از آنجا که منطقه ای که در آن حادثه رخ داده، جاده ترانزیتی است، ممکن است مسیرهای فرعی تشکیل گردد که به همین دلیل اعلام نموده ایم همکاران ما در اورژانس در آماده باش بوده و آمادگی لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 929

به "استقرار تیم های اورژانس در محل حادثه هواپیمای تهران-ماهشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار تیم های اورژانس در محل حادثه هواپیمای تهران-ماهشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید