شروع فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از فردا

به گزارش تور ایتالیا ارزان، معاون برنامه ریزی و اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از شروع فراخوان جذب اعضای هیات علمی، از روز فردا اطلاع داد و گفت: این فراخوان تا سرانجام آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت.

شروع فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از فردا

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، جعفر جعفری معاون برنامه ریزی و اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از شروع فراخوان جذب اعضای هیات علمی، از روز دوشنبه 17 آبان‬ اطلاع داد و با اشاره به اعلام احتیاج دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور در سامانه مرکز جذب گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت مرکز جذب اعضای هیأت علمی به نشانیmjazb.ir با توجه به احتیاج دانشگاه ها در رشته تخصصی خود نسبت به انتخاب سه مورد از محل تقاضا اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: مهلت این فراخوان در ساعت 24 روز یکشنبه 30 آبان ماه به اتمام خواهد رسید و این مدت تمدید نخواهد شد. لذا از متقاضیان درخواست می گردد در مهلت مشخص شده نسبت به ثبت نام و انتخاب دانشگاه ها و مؤسسات مورد نظر خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است؛ متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و برطرف مسائل احتمالی، با شماره 02182234666 (مرکز پاسخگویی) تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2083

به "شروع فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید