گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کرانچار: بازی با کره جنوبی تغییری در برنامه ما ایجاد نمی کند، تغییرات ما مقابل میانمار اجباری بود

به گزارش تور ایتالیا ارزان، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان می گوید که برنامه این تیم با بازی مقابل کره جنوبی یا تیمی دیگر، تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کرانچار: بازی با کره جنوبی تغییری در برنامه ما ایجاد نمی کند، تغییرات ما مقابل میانمار اجباری بود

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، زلاتکو کرانچار پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال امید ایران مقابل میانمار گفت: بعد از انجام دو بازی فشرده ای که داشتیم، برای رویارویی با میانمار و برای اینکه به بازیکنان ذخیره ام فرصت بیشتری برای بازی کردن بدهم و به نوعی انرژی همه نفرات را تقسیم کنم، با ترکیب متفاوت تری نسبت به دو بازی قبلی وارد میدان شدیم.

وی ادامه داد: علاوه بر این بعضی از بازیکنانم کارت زرد داشتند که طبیعتاً برای عدم محرومیت از دیدار بعدی، به آنها بازی ندادم. شرایط ما نسبت به بازی با عربستان و کره شمالی متفاوت بود، اما درباره نیمه اول شرایط خوبی به لحاظ حفظ توپ داشتیم و چند موقعیت گلزنی نیز به دست آوردیم و به راحتی آنها را از دست دادیم. تغییراتی که داشتیم، بعضا از روی اجبار بود و اگر از شانس های گلزنی مان استفاده می کردیم، می توانست نتیجه دیگری رقم بخورد. در مقابل، تیم میانمار انگیزه و انرژی مضاعفی برای رویارویی با ایران داشت و دو فرصت گلزنی خوب به دست آورد و از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در پاسخ به سؤال خبرنگار ایرانی که از او پرسید این بازی چرا با بازی قبلی تیمش مقابل کره شمالی تفاوت داشت، گفت: بله، این بازی نسبت به دیدار قبلی مان تفاوت های زیادی داشت چون تغییرات زیادی در تیم ایجاد نموده بودیم.

کرانچار در پاسخ به این سؤال که به نظرمی رسد شما به دلیل عدم رویارویی تان با کره جنوبی در مرحله بعدی دست به چنین تغییراتی زدید، گفت: بله، این هم می تواند نظر درستی باشد، اما اینکه صرفاً بخواهیم به دلیل بازی بعدی مان چنین تغییراتی بدهیم درست نیست. واقعاً بعضی تغییراتم اجباری بودند. علاوه بر برطرف خستگی بعضی نفرات و کارت های زردی که تعدادی دیگری داشتند، باید بگویم که در نیمکت بازیکنانی را دارم که واقعاً در سطح نفرات ثابت هستند. بعضی از آنها پر انرژی هستند که می توانند به عنوان بازیکنان ذخیره یاری حال تیم باشند.

وی درباره بازی بعدی تیم ملی گفت: حالا در مرحله بعد باید با کره جنوبی بازی کنیم و این رویارویی هرگز پلن ما را در این تورنمنت تغییر نخواهد داد. چه کره جنوبی یا هر تیم دیگری که باشد، ما کار خودمان را با قدرت انجام خواهیم داد. ما در یک تورنمنت فشرده هستیم و حالا هم فرقی ندارد که با چه تیمی بازی خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 588

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کرانچار: بازی با کره جنوبی تغییری در برنامه ما ایجاد نمی کند، تغییرات ما مقابل میانمار اجباری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کرانچار: بازی با کره جنوبی تغییری در برنامه ما ایجاد نمی کند، تغییرات ما مقابل میانمار اجباری بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید