نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اطلاع داد.

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات اموزش عالی اعلام شد، گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.

وی توضیح داد: متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته اند ،توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات فناوری اضافه نمود: پذیرفته شدگان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی بجز دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ 12 شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

پورعباس در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: همه پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی لازم است از صبح روز دوشنبه 14 شهریور ماه تا چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401 جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. ضمن اینکه لازم است مطابق زمان بندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک اعلام شده به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

* پذیرش 138 هزار و 665 نفر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم

وی با بیان اینکه 647 هزار و 209 داوطلب با احتساب علاقه مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 بودند، گفت: مجموعا 138 هزار و 665 نفر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و 120 هزار و 915 نفر در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند.

پورعباس درباره نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401، اعلام نمود: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و لازم است داوطلبان عزیز نسبت به مطالعه دقیق اطلاعیه اعلام نتایج شامل جزئیات ثبت نام در دانشگاه ها اقدام کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1401 بروزرسانی: 9 شهریور 1401 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 2317

به "نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید