کشتی گیران تیم منحل شده دریاچه ارومیه به استقلال پیوستند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی درحالی روز چهارشنبه برگزار گشت که تیم دریاچه ارومیه با وجود جذب برخی از کشتی گیران برای حضور در لیگ، اعلام انصراف کرد. بدین ترتیب یکی از تیم های نسبتا پرمهره لیگ برتر امسال، نیامده منحل شد و کشتی گیرانش با توافق طرفین به تیم استقلال پیوستند.

کشتی گیران تیم منحل شده دریاچه ارومیه به استقلال پیوستند

هادی حبیبی یکی از اعضای کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال با تایید این موضوع به خبرنگاران گفت: پیش از این به عنوان یکی از مسئولان باشگاه دریاچه ارومیه به جذب برخی از کشتی گیران پرداختیم تا تیمی نوپا با نام دریاچه ارومیه راهی لیگ برتر کشتی آزاد شود، اما هر چه پیش رفتیم با عدم پایبندی به تعهدات از سوی هیات کشتی ارومیه و مدیر ورزش استان روبرو شدیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تیم را منحل و بچه ها را به تیم استقلال منتقل کنیم.

وی ادامه داد: ما با مسئولان تیم استقلال به طور کامل به توافق رسیدیم و قرار است بچه های ما با حضور در این تیم و سرمربیگری رضا یزدانی وارد پیکارهای لیگ امسال شوند. تعداد بچه ها ما به اندازه یک تیم کامل بود که تصمیم گرفتیم به دلیل جلوگیری از بروز مسائل آینده، آنها را به استقلال منتقل کنیم تا با توجه به عدم پایبندی به تعهدات مسئولان تیم ارومیه، با مسایل و مسائل مالی روبرو نشویم.

حبیبی در خصوص تقسیم وظایف و مسئولیت ها در تیم استقلال گفت: سرمربیگری این تیم که بر عهده رضا یزدانی است و سعی خواهد شد تا بر اساس کسوت و سابقه بزرگانی که در این تیم هستند، مسئولیت ها به افراد سپرده شود. طبیعتا با توجه به حضور بهروز یاری و محمد طلایی بزودی مسئولیت این بزرگان مشخص خواهد شد. ما همچنان نیاز به معرفی مدیر فنی و مشاور و اعضای کادر فنی داریم که این موضوع هم با تعامل و همفکری بزرگان انجام خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: تمام سعی ما بر این است تا با حضور در لیگ ، بستری مناسب و مطمئن برای کشتی گیران در زمینه کسب درآمد و حضور در کوران رقابتها مهیا شود. در نتیجه هیچگاه دست به ریسک نمی زنیم تا مبادا بچه ها در میانه راه لیگ به مسائل مالی و عدم تحقق تعهدات شوند. به همین دلیل قبل از وقوع هرگونه اتفاقی، تصمیم به انحلال تیم قبلی و حضور کشتی گیران در تیم استقلال گرفتیم.

به گزارش خبرنگاران، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی آزاد، 10 تیم برای حضور در این مسابقات در دو گروه قرار گرفتند. بر این اساس تیم های شرکت کننده و گروه بندی اجرا شده به شرح زیر است:

گروه الف: دانشگاه آزاد اسلامی- استقلال تهران- پالایش نفت کرمانشاه- هیأت کشتی گلستان- شهرداری بجنورد

گروه ب: بازار بزرگ ایران- هیأت کشتی قائمشهر- پاس تهران- ستارگان ساری- ویزازون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1372

به "کشتی گیران تیم منحل شده دریاچه ارومیه به استقلال پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیران تیم منحل شده دریاچه ارومیه به استقلال پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید