چند زخمی در اعتراضات اشتوتگارت آلمان

به گزارش تور ایتالیا ارزان، گزارش ها از وقوع ناآرامی های متعدد در شهر اشتوتگارت آلمان و شکسته شدن پنجره اماکن عمومی، غارت فروشگاه ها و درگیری های خیابانی با پلیس این شهر حکایت دارد.

چند زخمی در اعتراضات اشتوتگارت آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرگزاری د. پ. آ. آلمان، ده ها گروه از افراد خشمگین یکشنبه شب در مرکز شهر اشتوتگارت طی درگیری های خیابانی با پلیس، اموال عمومی را تخریب و چندین نیروی پلیس را زخمی کردند.

سخنگوی پلیس اشتوتگارت در این رابطه گفت: در ابتدا شرایط کاملاً خارج از کنترل بود، اما بعد از گذشت چند ساعت، اوضاع حوالی صبح آرام شد. این در حالی است که نیروهایی از سراسر ایالت برای کنترل اوضاع به پایتخت اعزام شده بودند.

در ویدیوهای منتشر شده از این درگیری ها، تصاویری از مردانی که پنجره های فروشگاه ها را با لگد می شنمایند یا سنگ فرش خیابان را تخریب می نمایند دیده می گردد.

سخنگوی پلیس اضافه نمود: یک جنایت واقعی اتفاق افتاده است، یک سری از فروشگاه ها و وسایل نقلیه تحت تأثیر این حملات قرار گرفتند، غارت هم شد. تمرکز این ناآرامی ها بیشتر روی بخشی بود که به عنوان مرکز خرید اشتوتگارت شناخته می گردد.

آمارهای پلیس از حضور چند صد نفری در گروه های کوچک و حرکت آنها از بخشی از شهر به بخشی دیگر حکایت دارد. پلیس همچنین چندین نفر را بازداشت نموده است.

سخنگوی پلیس گفت که این آشوب ها از نیمه شب شروع شده و تا نزدیک صبح ادامه داشته است. در عین حال نیروهای پلیس برای حفظ امنیت ، پلیس همچنان در مرکز شهر حضور دارند.

آخر هفته گذشته نیز درگیری های پراکنده ای بین گروه هایی از جوانان و نیروهای پلیس اشتوتگارت رخ داد.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 14 مرداد 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1229

به "چند زخمی در اعتراضات اشتوتگارت آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند زخمی در اعتراضات اشتوتگارت آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید