چرایی موفقیت استراماچونی؛ فوتبال ترکیبی

به گزارش تور ایتالیا ارزان، به واقع استقلال امروز استراتژی مشخص و از پیش مشخص شده برای رسیدن به گل ندارد و این سبک بازی حریفان است که استراتژی بازی استقلال را تعریف می نماید و این خوب است. استقلال با این سبک از بازی می تواند لیگ برتر را به خوبی ادامه دهد و یکی از گزینه های اصلی قهرمانی باشد.

چرایی موفقیت استراماچونی؛ فوتبال ترکیبی

استقلال این فصل نه یک بار بلکه چندین بار حریفان خود را با نتایج جالب توجه شکست داده است. این نمی تواند یک اتفاق باشد بلکه توفیقی است که تیم برای رسیدن به آن تمرین نموده است.

به گزارش خبر ورزشی، رمز موفقیت استقلال در هفته های اخیر بی شک فوتبال ترکیبی بوده که این تیم ارائه داده و از آنجایی که استراتژی هر بازی متناسب با فضا هایی که حریف می دهد، شکل می گیرد یک فوتبال غیر قابل پیش بینی است.

حریفی روی پاس های پشت دفاع ضعف دارد و استقلال سعی می نماید با استفاده از این حربه به گل برسد. حریفی روی توپ های عمقی ضعیف است و استقلال برای رسیدن به گل از پاس های عمقی استفاده می نماید. حریفی روی ضربات ایستگاهی خوب یارگیری نمی نماید و استقلال می کوشد از این راه به گل برسد.

به واقع استقلال امروز استراتژی مشخص و از پیش مشخص شده برای رسیدن به گل ندارد و این سبک بازی حریفان است که استراتژی بازی استقلال را تعریف می نماید و این خوب است. استقلال با این سبک از بازی می تواند لیگ برتر را به خوبی ادامه دهد و یکی از گزینه های اصلی قهرمانی باشد.

البته غرور آفت جان استقلال است. استقلال در دفاع ضعف های عمده ای دارد. به خصوص که در بعضی از بازی ها با سه مدافع دفاع بازی می نماید. اگر این ضعف ها برطرف نشود می تواند یک چالش جدی در جهت رسیدن به جام قهرمانی بازی ها باشد. از سویی غرور بلای جان آبی ها خواهد بود اگر باشگاه تصور کند با چند برد تیم برتر ایران است؛ بنابراین حریفان را یکی پس از دیگری می برد. استقلال این روز ها به تیم امتیاز گیری تبدیل شده و حریفان با علم به این موضوع با آمادگی بیشتری برابر استقلال صف آرایی خواهند کرد و این می طلبد شاگردان استراماچونی از این به بعد با عطش بیشتری بازی نمایند.

استقلال به درک خوبی از شرایط تاکتیکی که استراماچونی تعریف نموده رسیده است. این تیم بعد از، از دست دادن توپ در هر نقطه از زمین به سرعت به دفاع برمی شود و کوشش می نماید با حمله به بازیکن صاحب توپ و فضایی که در اختیار دارد، توپ را دوباره مال خود کند. این ها بخشی از مسائل عدیده استقلال بود که برطرف شده است و حالا تیم باید مراقب اتفاقات بیرونی باشد تا به طور ناخواسته آسیب نبیند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 667

به "چرایی موفقیت استراماچونی؛ فوتبال ترکیبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرایی موفقیت استراماچونی؛ فوتبال ترکیبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید