پورمحمدی: پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به ارائه گزارش عملکرد است

به گزارش تور ایتالیا ارزان، تهران (پانا) -معاون مالی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور، در بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی، شرط تخصیص اعتبارات هزینه ای سه ماهه سوم سال جاری دستگاه ها را ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال برشمرد.

پورمحمدی: پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به ارائه گزارش عملکرد است

به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه، سیدحمید پورمحمدی در این بخشنامه که به همه دستگاه های اجرایی کشور، ابلاغ شده خواست گزارش عملکرد شش ماهه اول اعتبارات خود را ارسال نمایند؛ چرا که هرگونه ابلاغ تخصیص اعتبارات هزینه ای در سه ماهه سوم سال جاری پس از تایید گزارش عملکرد آن دستگاه برای دستیابی به اهداف مصوب از سوی امور بخشی ذیربط مربوطه در این سازمان قابل اقدام خواهد بود.

براساس این بخشنامه دستگاه ها باید گزارش عملکرد خود را براساس پیوست شماره چهار قانون بودجه سال جاری که بر بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد تاکید دارد مطابق قالب جداول پیوست که نسخه الکترونیک آن در سایت سازمان برنامه و بودجه به آدرس www.mporg.ir قابل دریافت است، ارسال نمایند.

در این بخشنامه دستگاه ها حداکثر تا تاریخ شانزدهم مهرماه فرصت دارند گزارش خود را به سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها حسب مورد ارسال نمایند.

در این بخشنامه آمده است که تبعات مغایرت در عناوین برنامه، خروجی، سنجه عملکرد، مقدار هدف کمی و مبالغ مصوب و ابلاغی اعتبارات بر عهده دستگاه اجرایی ذیربط خواهد بود و در صورت عدم همکاری در اجرای این بخشنامه، هرگونه مسئولیت عدم پرداختها از جمله پرداخت حقوق کارکنان در زمان مقرر نیز با آن دستگاه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1424

به "پورمحمدی: پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به ارائه گزارش عملکرد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورمحمدی: پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به ارائه گزارش عملکرد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید