واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای باشگاه استقلال؛ اگر جواب قانع کننده ای ندارید پس بهتر است سکوت کنید!

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: اهالی فهیم فوتبال می دانند که ملاقات استقلال - سپاهان چرا لغو شد و آقایان بهتر است اگر جواب قانع نماینده ای ندارند، سکوت نمایند.

واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای باشگاه استقلال؛ اگر جواب قانع کننده ای ندارید پس بهتر است سکوت کنید!

حسین قدوسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور ایتالیا ارزان در واکنش به اظهارات مدیر رسانه ای باشگاه استقلال که مدعی شده است پرسپولیس باید به لیگ آزادگان سقوط می کرد، گفت: این ادبیات دور از شأن باشگاه استقلال و اخلاق است. آقای انصاری فرد اظهاراتی همراه با اسناد را در یک برنامه تلویزیونی داشت که بهتر بود پاسخ این اظهارات را مدیرعامل باشگاه استقلال همراه با سند و مدرک می داد. ضمن اینکه خطاب آقای انصاری فرد به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و استانداری بود. او از مسئولان مربوطه خواست به طور شفاف پاسخ دهند که چرا ملاقات استقلال - سپاهان در جام حذفی از چهار روز قبل به دلیل آلودگی هوا لغو شد، اما بازی پرسپولیس - نساجی مازندران در شرایطی به دلیل آلودگی لغو شد که تا ظهر بازی هیچ چیز معین نبود و تیم ها در هتل بودند. خیلی واضح است که ملاقات استقلال و سپاهان به خاطر حضور مهدی قائدی، محمد محبی و امید نورافکن در اردوی تیم امید لغو شد و این خلاف قانون است. از این جهت که اگر دو تیم هر کدام سه ملی پوش در اردوی تیم ملی داشتند باید مسابقه را لغو می کردند.

وی در ادامه اضافه نمود: استانداری تهران و کمیته اضطراری آلودگی هوا ساعت ها طرفداران پرسپولیس و نساجی را معطل گذاشتند تا اینکه چند ساعت مانده به بازی این مسابقه را لغو کردند، اما در فاصله چهار روز مانده به مسابقه استقلال و سپاهان اینقدر سریع تصمیم گیری شد. آقای انصاری فرد از آنها خواسته در خصوص این تصمیم خود جوابگو باشند. خود فدراسیون اعلام نموده بود که چنانچه بازیکنان ملی پوش این دو تیم در اردوی تیم امید حضور پیدا ننمایند محروم خواهند شد، اما به یکباره اعلام می گردد بازی به خاطر آلودگی لغو شده است. این دقیقاً همان تبعیض هایی است که آقای انصاری فرد به آن اشاره نموده است. مدیریت باشگاه پرسپولیس در این مصاحبه و همچنین مصاحبه های قبلی خود با سند و دلیل حرف زده است و آقایان هم بهتر است به همین شکل صحبت نمایند. اگر هم جواب قانع نماینده ندارند اعلام نمایند که پاسخی نداریم و حق با انصاری فرد است. اتفاقاً افرادی که دنبال جمع کردن لایک و فالوور هستند این گونه جواب می دهند، نه مدیری که حرف هایش با سند و دلیل است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره افزود: این همه اتهام حمایت از پرسپولیس زده شده است و افراد مختلف علیه این باشگاه بزرگ مصاحبه نموده اند، آنهم برای فرافکنی و اینکه ناکارآمدی ها و ناکامی های خودشان را توجیه نمایند، اما متأسفانه هیچ برخوردی با این افراد نشده است. تأکید می کنم صحبت های انصاری فرد به صورت مستند و با دلیل بوده و هر کسی جواب داده است صرفاً خواسته اظهارنظری نموده باشد، دریغ از یک دلیل و سند که برای اهالی فوتبال قانع نماینده باشد. اگر حرفی برای گفتن ندارید بهتر است سکوت کنید نه اینکه ادبیات توهین آمیز و به دور از ادب و شأن باشگاه استقلال به کار ببرید. ادبیات فالوورگیری ادبیات شماست نه ادبیات مدیرعاملی که با دلیل و مدرک حرف زده است. تمام اهالی فهیم فوتبال می دانند که ملاقات استقلال - سپاهان به چه دلیل لغو شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 757

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای باشگاه استقلال؛ اگر جواب قانع کننده ای ندارید پس بهتر است سکوت کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای باشگاه استقلال؛ اگر جواب قانع کننده ای ندارید پس بهتر است سکوت کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید