مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران اسفند برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با تصویب شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران ، مانند سنوات گذشته ، اسفند ماه سال جاری با حضور ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران اسفند برگزار می گردد

در این نشست که با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و معاونین وزارتخانه برگزار گردید مصوب گشت مراسم تجلیل از قهرمانان مانند سال های گذشته با حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهور اسفند ماه سال جاری در تهران برگزار شود.

در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان همچنین ده برنامه تصویب نامه شورای عالی اداری با موضوع سیاست های کلی و نقشه راه اصلاح نظام اداری توسط فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع ارائه گشت.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب و رسیدگی سریع و ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان و مردم گفت : از همه معاونان ، مدیران کل ستادی و استانی ، روسای فدراسیون ها و مدیران مجموعه ها می خواهم با اهتمام دوچندان برای اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری در جهت سالم سازی و روان سازی امور اداری و خدمت رسانی به مردم اقدام نمایند.

در این جلسه مقرر شد در هر جلسه شورای معاونان ، معاون توسعه مدیریت و منابع گزارشی از روند پیشرفت این برنامه ها در سطح وزارت ورزش و جوانان ارائه کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 دی 1397 بروزرسانی: 14 دی 1397 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 76

به "مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران اسفند برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران اسفند برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید