لبنان، حمایت جنبش امل و حزب الله از دولت برای حل مشکل لبنانی های مقیم خارج

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مسئولان حزب الله و جنبش امل لبنان با برگزاری نشستی در مقر ریاست شورای اجرایی حزب الله بر پشتیبانی از دولت برای بهترین رسیدگی به موضوع بازگشت لبنانی های خارج از کشور تاکید کردند.

لبنان، حمایت جنبش امل و حزب الله از دولت برای حل مشکل لبنانی های مقیم خارج

به گزارش گروه بین الملل تور ایتالیا ارزان به نقل از سایت العهد، دوطرف در این نشست راههای مقابله و رسیدگی به مسائل ملی وسیاسی و اولویت های مربوط به مسائل اقتصادی و اقتصادی و معیشتی خصوصا مسئله ضروری بهداشتی و پزشکی ناشی از شیوع کرونا را مورد بررسی قرار دادند و دیدگاههای دوطرف در این زمینه ها همانند همیشه یکسان بود.

در این نشست بر لزوم تدوین طرح اقتصادی و اقتصادی دولت لبنان به منظور اجرای تدریجی و متوازن آن در چارچوب یک چشم انداز جدید برای پاسخ به نیازهای معیشتی مردم به ویژه قشر فقیر و کم درآمد تاکید شد.

در این نشست همچنین بر لزوم نیاز کشور به همکاری و همبستگی بیشتر بین همه مردم برای عبور از خطرات احاطه کننده لبنان و همکمک همه نیروهای سیاسی و نیروهای جامعه درباره اقدامات به منظور خروج کشور از دشواریهای کنونی تاکید کرد.

شرکت کنندگان با تمجید از اقدامات دولت و وزارت بهداشت لبنان و همه طرف های کمک کننده برای مقابله با شیوع کرونا تاکید کردند که جنبش امل و حزب الله همه امکانات خود را در خدمت مراجع رسمی و دولتی قرار داده اند.

آنها همچنین بر لزوم تسریع در اجرای تصمیم دولت برای کمک های اقتصادی فوری به خانواده های فقیر و زیان دیده از تبعات کرونا تاکید کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1114

به "لبنان، حمایت جنبش امل و حزب الله از دولت برای حل مشکل لبنانی های مقیم خارج" امتیاز دهید

1 کاربر به "لبنان، حمایت جنبش امل و حزب الله از دولت برای حل مشکل لبنانی های مقیم خارج" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان، حمایت جنبش امل و حزب الله از دولت برای حل مشکل لبنانی های مقیم خارج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید