فیلم های جشنواره فیلم فجر در دو سینمای قم اکران می گردد

به گزارش تور ایتالیا ارزان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم مطرح کرد: در دو سینمای استان قم فیلم های جشنواره فجر اکران می گردد.

فیلم های جشنواره فیلم فجر در دو سینمای قم اکران می گردد

به گزارش تور ایتالیا ارزان به نقل از ایسنا، موسی حسینی کاشانی امروز در نشست خبری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: با پیگیری های اجرا شده در دو سینما ونوس و تربیت استان قم اکران فیلم های خوب جشنواره فجر را انجام خواهیم داد.

وی اضافه نمود: برای شهرک پردیسان هم اقداماتی را انجام داده ایم و امیدواریم که در سینمای پردیسان نیز اکران داشته باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اظهار کرد: سال جاری در قم 14 فیلم با نام های خروج، تعارض، شنای پروانه، پوست، عامه پسند، آبادان یازده 60، مردن در آب مطهر، ابر بارانش گرفته، بی صدا حلزون، درخت گردو، روز صفر، سینما شهرقصه، پدران، خون شد اکران خواهد شد.

وی اضافه نمود: قیمت بلیط برای هر سانس 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

حسینی کاشانی ادامه داد: صبح ها در سینمای تربیت فیلم های بخش کودک و نوجوان را اکران خواهیم کرد که تماشای این فیلم ها برای بچه ها و نوجوانان رایگان می باشد.

وی اضافه نمود: استان قم دارای 6 سینما با 9 سالن فعال است که سال 97 پانصد و چهل هزار قطعه بلیط و در 9 ماهه اول سال 98 چهارصد و هفتاد و سه هزار قطعه در قم فروش رفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: امیدوارم هنرمندان ما در راستای حواشی ایجاد شده قرار نگیرند، چرا که هنرمند خوب و قابل احترام از نظر ما هنرمندی است که وفادار به آرمان های انقلاب باشد و احترام خون شهدا را نگه دارد.

وی اضافه نمود: دو طرح گذر فرهنگی و تحفه را در دست اجرا داریم که در طرح گذر فرهنگی برای افراد مورد نظر اعطای تسهیلات 4 درصد تا سقف 300 میلیون تومان و در طرح تحفه اعطای تسهیلات با باز پرداخت 4 ساله را خواهیم داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 943

به "فیلم های جشنواره فیلم فجر در دو سینمای قم اکران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های جشنواره فیلم فجر در دو سینمای قم اکران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید