فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

به گزارش تور ایتالیا ارزان، فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج عقرب (Scorpius)
  • ورود ماه به موقعیت برج ثور (Taurus)

فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

فروردین

امروز شما دارید با سرعت تمام به جلو پیش می روید و چیز خاصی هم در مسیرتان قرار نخواهد گرفت که بتواند جلوی پیشرفتتان را بگیرد. با این حال ممکن است کمی خودتان را گول بزنید و با خود بگویید که ازهر مخمصه ای می توانید جان سالم به در ببرید و خودتان را با این تصور اشتباه به دردسر بیندازید. شاید بخواهید از بحث کردن در خصوص یک موضوع حساس طفره بروید تا موقعیت خودتان را به خطر نیندازید. به هر حال اگر بخواهید زیاده روی نموده و یا میانبر اشتباهی را امتحان کنید همه چیز را خیلی سریع به هم خواهید ریخت. اگر می خواهید پیروز شوید و به آنچه در سرتان هست برسید در کنار سخت کوشی باید صداقت نیز داشته باشید .

اردیبهشت

امروز شاید یکی از اطرافیانتان انتظارات بیش از اندازه ای از شما داشته باشد و تقاضا کند به خاطر او خودتان را درگیر بحثی کنید که در واقع ارتباط زیادی به شما پیدا نمی کند. شما در ابتدا تمایل دارید که خودتان را از دردسر دور نگه دارید، اما خودتان خوب می دانید که تنها حضورتان در کنار این شخص تا چه حد می تواند او را از لحاظ عاطفی و روحی مورد حمایت قرار دهد. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که بدون درگیر کردن خودتان در بحث ها و درگیری های موجود بین دو طرف ماجرا نقش خود به عنوان یک حامی را ایفا کنید. این گفته باب مارلی را به خاطر داشته باشید که بزرگی یک انسان در این نیست که چقدر ثروت بتواند کسب کند، بلکه در توانایی او در تأثیر گذاری مثبت در زندگی اطرافیانش است .

خرداد

شما اغلب اولین نفری هستید که به ایده های عجیب و دیوانه وار اطرافیانتان پاسخ مثبت می دهید، با این حال به نظر می رسد که امروز دیگران در قضاوت هایشان دارند بیش از اندازه سهل انگاری می نمایند. شما فکر می کنید که خودتان دارید عقل و منطقتان را به کار می گیرید، اما بقیه هیچ چیزی برای از دست دادن ندارند و با نگرش همراه با بی خیالی خودشان در برابر شما قرار می گیرند. شما نگران انتخاب های اشتباه اطرافیانتان هستید و می ترسید که مبادا مثبت نگری بیش از اندازه شان کار دستشان بدهد. در واقع جواب این معمای پیچیده خیلی هم آسان نیست و حقیقتِ ماجرا جایی بین احتیاط همراه با نگرانی شما و سرخوشی سهل انگارانه آنها قرار گرفته است .

تیر

امروز شما ممکن است به راحتی واقعیت ها را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد باشند برداشت کنید و بر اساس برداشت های شخصیتان تصمیم هایی بگیرید که شما را به دردسر خواهد انداخت. شما فکر می کنید باید تغییراتی ایجاد کنید و چنین فرصت هایی منتظر شما نخواهند ماند و به همین دلیل هم می خواهید از هر فرصتی که برایتان به وجود می آید بیشترین بهره ممکن را ببرید. شاید تصورات شما درست باشند، با این حال آنقدرها هم که شما فکر می کنید وقت تنگ نیست. به جای این که با عجله پروژه جدیدی را شروع نموده و یا در زمینه کاریتان تغییرات بنیادی ایجاد کنید بهتر است یک هفته دیگر برای تصمیم گیری به خودتان فرصت بدهید تا نتایج بهتری بگیرید .

مرداد

امروز روز درخشش شماست و با بیان صادقانه نظرات خود در رابطه با یک موضوع جنجالی نظر همه را به سوی خود جلب خواهید کرد. شاید حرف هایتان آنقدرها هم که خودتان فکر م یکنید هیجان انگیز نباشند، اما این قدرت را دارند که نظر خیلی ها را تغییر دهند. با این حال باید این را در نظر داشته باشید که به دیگران دیکته نکنید که چه کاری را باید انجام دهند. فقط آن چه می دانید را به آنها بگویید و تصمیم گیری در رابطه با این که چه کاری را باید انجام دهند به خودشان واگذار کنید. به جای تلاش برای اجبار دیگران به انجام آن چه فکر می کنید درست است بمب هایی در ذهنشان بکارید که باورها و افکار اشتباه و قدیمیشان را از بین ببرند .

شهریور

امروز شما انگار اصلا نمی خواهید چیزهایی را که می شنوید باور کنید، حتی اگر این اخبار و گفته ها کاملا مثبت و خوب باشند. شما فکر می کنید اصل ماجرا با آن چه شما می شنوید فرق دارد و بخش هایی از آن ناگفته باقی مانده اند و پیش از هر گونه نظر دادن و یا نتیجه گیری در رابطه با شنیده هایتان می خواهید اطلاعات کافی در رابطه با آنها به دست بیاورید، به ویژه اگر دیگران همه حقیقت داشتن این ماجرا را باور نموده باشند. فقط به خاطر این که انجام کاری به نظرتان جالب می آید خودتان را درگیر آن نکنید و وظایف و مسئولیت های اصلیتان را که پرداختن به خانواده و عزیزانتان نیز بخش مهمی از آن را تشکیل می دهد، اولویت اصلی خودتان قرار دهید .

مهر

امروز یکی از اطرافیانتان ایده بسیار عجیب و غریبی را با شما در میان خواهد گذاشت و شما هم خیلی راحت آن را پذیرفته و با او همراه خواهید شد. این فکر آنقدر به نظرتان جذاب می آید که برای سرگرمیتان هم که شده می خواهید جزئی از آن باشید. با این حال، هر چند در ابندای راه همه چیز خیلی خوب و هیجان انگیز به نظر می رسد، خیلی زودتر از آن چه فکرش را بکنید به مشکل برخواهید خورد. شاید تصمیمتان کاملا تصمیم درستی باشد، اما تنها در صورتی به منیجه خواهید رسید که از صمیم قلب به راهی که در پیش گرفته اید ایمان داشته باشید و تا انتها راه دست از تلاش و تلاش بر ندارید. تنها زمان تعیین خواهد نمود که حق با شما بوده است یا خیر

آبان

درست است که پول روی درخت سبز نمی گردد، اما امروز شما می توانید بذری بکارید که ثمره مادی فراوانی برای شما خواهد داشت. شاید ایده ای کاملا ناگهانی به سرتان بزند و یا ایده های قدیمیتان الهام بخش شما برای پروژه ای تازه شوند، به هر حال با به کار دریافت نبوغ و استعداد خود و یک ریسک حساب شده خواهید توانست به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید. در هر حال باید این را به خاطر داشته باشید که هیچ چیز مجانی به دست نمی آید و باید برای به دست آوردن آن چه می خواهید از دل و جان مایه گذاشته و تلاش کنید. عشقتان نیز وقتی ببیند که چقدر در تصمیم خود جدی هستید قطعا شما را از حمایت خود بی نصیب نخواهد گذاشت .

آذر

اگر بتوانید ذهن خودتان را آنقدر آرام کنید که بتوانید به غیر از صدای افکار خودتان صدای دیگران را هم بشنوید شانستان برای رسیدن به پیروزیت به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. شما ایده های خلاقانه بسیاری در سرتان دارید و به خیال خود قصد دارید همه آنها را عملی کنید، اما اگر به نظرات دیگران، از جمله دوستان و همکارانتان، اهمیت ندهید و فقط حرف های خودتان را قبول داشته باشید بهای سنگینی را برای آن خواهید پرداخت. هر کسی می تواند برای شما همچون معلمی باشد و اگر به دقت به آنچه نزدیکانتان به شما می گویند گوش کنید چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت که در رسیدن به اهداف و عملی کردن ایده هایتان نیز به شما یاری خواهند کرد .

دی

امروز این که دوستانتان حقیقت را به شما می گویند را باور کنید، حتی اگر آن چه می شنوید زیاد برایتان خوشایند نباشد. دانستن آنچه واقعا در دنیای اطرافتان اتفاق می افتد شما را قادر خواهد ساخت که در طول روز تصمیمات بهتری بگیرید. حتی اگر وسوسه شدید که در خلوت خودتان فرو بروید تا بتوانید بدون حواس پرتی روی کارتان تمرکز کنید، یادتان باشد لزومی ندارد که بی دلیل بین خودتان و دوستان و حامیان حقیقیتان فاصله ایجاد کنید. یاریی که افرادی که بهترین چیزها را برای شما می خواهند به شما می نمایند می تواند تمام زندگی شما را تغییر دهد. رضایت و تشکر از دیگران پس از رسیدن به خوشبختی افسانه است، سپاسگزار باشید تا احساس خوشبختی کنید .

بهمن

در حال حاضر دیگران نمی توانند به انگیزه اصلی شما پی ببرند، اما شما خودتان به خوبی از خواسته ها و نیات خود مطلع هستید. همکارانتان به جای این که ذات واقعی شما را بشناسند دارند بر اساس ظاهر شما درباره تان قضاوت می نمایند و فراتر از آن را نمی بینند. به هر حال شما به این چیزها اهمیتی نمی دهید و تمام حواستان را روی هدفتان متمرکز نموده اید و حاضرید بهای آن را هر چه که باشد بپردازید. عملکرد شما بهترین نشان دهنده شخصیت واقعی شماست و این تلاش و سخت کوشی که برای رسیدن به اهدافتان دارید می تواند الهام بخش سایر همکارانتان نیز باشد. خود واقعیتان را به آنها نشان دهید !

اسفند

در حال حاضر شما در رابطه با اهداف حرفه ای خود کاملا جاه طلب و بلند پرواز هستید، اما بعضی از این اهدافتان ریشه در واقعیت ندارند. بر خلاف آن چه انتظار می رود این هدف گذاری همراه با رویا پردازی هیچ اشکالی ندارد زیرا به نظر می رسد جادویی در کار است که می تواند به شما یاری کند تا غیر ممکن را برای خود ممکن کنید. از شکست هیچ هراسی نداشته باشید، تا زمانی که سعی خودتان را ننموده باشید نمی توانید بگویید چیزی امکان پذیر نیست. یادتان باشد که زندگی دستگاه کنترل از راه دور ندارد که بتوان آن را به عقب بازگرداند و پشیمانی از آن چه انجام نداده ایم که خیلی سخت تر از پشیمانی از اشتباهاتی است که انجام داده ایم.

منبع: setare.com
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1566

به "فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید