رایزنی موسوی و زاخارووا درباره راه ها مقابله با فضاسازی های غیر واقعی غرب

به گزارش تور ایتالیا ارزان، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان و ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه عصر امروز در یک گفتگوی ویدئو کنفرانسی راههای گسترش همکاریهای دو کشور در حوزه های رسانه ای و مقابله با فضاسازیهای غیر واقعی کشورهای غربی را مورد بحث و آنالیز قرار دادند.

رایزنی موسوی و زاخارووا درباره راه ها مقابله با فضاسازی های غیر واقعی غرب

به گزارش تور ایتالیا ارزان در این گفتگو طرفین ادعای کشورهای غربی مبنی بر بی طرفی و استقلال رسانه ها را رد نموده و تصریح کردند که متاسفانه در حال حاضر رسانه ها در غرب به ابزاری برای جنگ روانی و انتشار اخبار غیر واقعی بر علیه کشورهای مستقل تبدیل شده اند.

طرفین همچنین با اشاره به توسعه مناسبات دو کشور در همه سطوح و زمینه ها، نزدیکی و اشتراک مواضع دو کشور در مسائل مختلف از جمله مخالفت با تحریم های ظالمانه غرب و همکاری های منطقه ای را فرصتی برای همکاری نزدیکتر سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور عنوان کردند.

مبادله هیات های رسانه ای و فراهم نمودن زمینه گفتگو بین اصحاب رسانه های دو کشور، تسهیل انجام مصاحبه رسانه های دو کشور با مقامات کشور مقابل و تداوم رایزنی های سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور به صورت دوجانبه و با سخنگویان وزارت امور خارجه سایر کشورهای دوست و همفکر از دیگر موضوعات مورد بحث سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1344

به "رایزنی موسوی و زاخارووا درباره راه ها مقابله با فضاسازی های غیر واقعی غرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی موسوی و زاخارووا درباره راه ها مقابله با فضاسازی های غیر واقعی غرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید