دانش بنیان ها تا 200 درصد از امتیاز اضافه پخش آگهی در رسانه ملی برخوردار می شوند

به گزارش تور ایتالیا ارزان، امتیاز اضافه پخش آگهی در صدا و سیما یکی از اقلام خدماتی فراهم شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. بر این اساس محصولات دانش بنیان می توانند تا 200 درصد از امتیاز اضافه پخش آگهی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برخوردار شوند.

دانش بنیان ها تا 200 درصد از امتیاز اضافه پخش آگهی در رسانه ملی برخوردار می شوند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تور ایتالیا ارزان به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معرفی محصولات در صدا و سیما می تواند فرصتی کم نظیر برای شرکت های دانش بنیان فراهم کند تا محصولات فناورانه خود را به جامعه مصرف مورد نظرشان عرضه کنند.

بر اساس تفاهم صورت گرفته این امکان فراهم شده است تا این گونه محصولات دانش بنیان در صورت معرفی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بتوانند از امتیاز اضافه پخش برخوردار شوند.

افزایش تولید محصولات دانش بنیان و رشد تصاعدی نیاز جامعه مصرفی به این محصولات، فرصتی کم نظیر فراهم کرده است تا شرکت های دانش بنیان با استفاده از این خدمت بتوانند، شاهد جهش در بازاریابی و توسعه بازار محصولات دانش بنیان خود باشند.

شرکت های دانش بنیان متقاضی، باید درخواست خود را طی نامه ای به دبیرخانه کارگروه ارزیابی و تایید صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جمهور ارسال کنند. این درخواست باید شامل کالاها و خدمات دانش بنیانی باشد که که قبلا به تایید این کارگروه رسیده باشد.

معاونت علمی و فناوری پس از انجام بررسی های لازم، شرکت ها و محصولات دانش بنیان مورد نظر را طی یک نامه­ ، به اداره کل بازرگانی صدا و سیما معرفی می کند. سایر اقدامات طبق روال موجود در صداوسیما توسط شرکت ها دنبال می شود. سقف امتیاز اضافه پخش می تواند تا 200 درصد افزایش یابد.

معرفی محصولات دانش بنیان از تریبون پر مخاطب صدا و سیما می تواند، روشی موثر و کار آمد برای چرخش الگوریتم مصرف در جامعه به سمت محصولات فناورانه و دانش بنیان باشد. با رشد بسیاری از شرکت های دانش بنیان این توان و ظرفیت در بسیاری از آنها ایجاد شده است تا محصولات خود را به طیف وسیع تری از مخاطبین عرضه کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 7 تیر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1188

به "دانش بنیان ها تا 200 درصد از امتیاز اضافه پخش آگهی در رسانه ملی برخوردار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیان ها تا 200 درصد از امتیاز اضافه پخش آگهی در رسانه ملی برخوردار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید