خوزستان، یحیی گل محمدی: طاقتم به سر آمده و دیگر نمی توانم در پدیده بمانم، باید پای بازیکنانم را طلا بگیرند، شاید مشکل من هستم

به گزارش تور ایتالیا ارزان، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان به این نکته اذعان کرد که تیمش یک بازی سخت را مقابل نفت مسجدسلیمان پشت سر گذاشته است.

خوزستان، یحیی گل محمدی: طاقتم به سر آمده و دیگر نمی توانم در پدیده بمانم، باید پای بازیکنانم را طلا بگیرند، شاید مشکل من هستم

به گزارش تور ایتالیا ارزان از مسجدسلیمان، یحیی گل محمدی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: پیش بینی می کردیم در این زمین و جلوی طرفدار مسجدسلیمانی بازی سختی داشته باشیم. در نیمه اول بازی درگیرانه بود و توانستیم حریف را کنترل کنیم، اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و با استفاده از پاس های متعدد و حفظ توپ بازی را بردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما در طول 90 دقیقه از حریف سرتر بودیم و فکر نمی کنم موقعیت آنچنانی هم به آنها داده باشیم. از هر نظر شایسته این برد بودیم و من از همه شاگردانم بابت کوششی که داشتند، تشکر می کنم. اینکه آنها با وجود این همه مسائل به این شکل کوشش می نمایند، به نظر من باید پای شان را طلا بگیرند. تمرکز داشتن در این اوضاع نامساعد واقعاً سخت است. به نظر من بزرگ ترین انگیزه بازیکنان ما مردم مشهد و شاد کردن آنها و دل خودشان است.

گل محمدی با تأکید بر اینکه دیگر طاقتش تمام شده است، یادآور شد: امیدوارم مسائل تیم پدیده هر چه زودتر حل گردد. ما وعده و وعید زیاد شنیده ایم، اما تا به امروز هیچ یک عملی نشده است. ما همچنان منتظریم اقدامی انجام گردد و امیدوارم هر چه زودتر این اقدام صورت بگیرد، چرا که من نهایتاً تا فردا یا پس فردا اینجا می مانم! کار کردن در این شرایط واقعاً سخت شده است و رویم نمی گردد در چشم بازیکنانم نگاه کنم. طاقتم دیگر به سر آمده است و به احتمال زیاد تا دو روز آینده از پدیده بروم. شاید مشکل من هستم و با رفتنم مسائل حل گردد. در این مورد خیلی فکر کردم و واقعاً شرایط کار را برای ما سخت نموده است. واقعاً دیگر با این اوضاع و احوال نمی توانم ادامه دهم.

سرمربی پدیده در واکنش به این سؤال که آیا تیمش می تواند قهرمان لیگ گردد، اظهار داشت: تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است. ما با وجود مسائل فراوان تا اینجای لیگ صدرنشین بوده ایم و مطمئن باشید این حاصل کوشش فراوان بازیکنان است. ما تیم یکدستی داریم با اهداف و آرزوهای بزرگ و اگر شرایط مناسب باشد تا آخرین نفس برای نتایج بهتر می جنگیم، اما با این اوضاع دیگر کاری از دست من و بازیکنانم برنمی آید. بقیه راه دست مسئولان باشگاه است اگر شرایط را درست کردند، کوشش می کنیم این روند ادامه پیدا کند، اما در غیر این صورت نمی گردد این انگیزه را بین بازیکنان حفظ کرد. نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و فقط می توانم بگویم که نمی توانم با این شرایط ادامه دهم.

وی در سرانجام در واکنش به سؤال یکی از تور ایتالیا ارزان در مورد عدم پخش برنامه نود نیز گفت: مردم از تماشای این برنامه خوشحال می شوند و وجود آن برای فوتبال کشورمان ضروری است. نمی دانم واقعاً چه مسئله ای بین مسئولان صداوسیما پیش آمده است که اجازه پخش برنامه نود را نمی دهند، در حالی که این برنامه پربیننده است و باید سیاست صداوسیما این باشد که چنین برنامه هایی را بیشتر کند و جای سؤال دارد که دنبال حذف این برنامه هستند. باید به بینندگان و مخاطبان احترام گذاشته گردد. واقعاً نمی دانم دلیل عدم پخش برنامه نود چیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 111

به "خوزستان، یحیی گل محمدی: طاقتم به سر آمده و دیگر نمی توانم در پدیده بمانم، باید پای بازیکنانم را طلا بگیرند، شاید مشکل من هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، یحیی گل محمدی: طاقتم به سر آمده و دیگر نمی توانم در پدیده بمانم، باید پای بازیکنانم را طلا بگیرند، شاید مشکل من هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید