جولایی: حامی فرد خاصی نیستیم، انتخابات هیئت کشتی کردستان تا 10 بهمن برگزار می گردد

رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: به دلیل زمان بر بودن پروسه تایید صلاحیت ها، هنوز نتوانستیم انتخابات هیئت کشتی استان را برگزار کنیم، این اتفاق حتما تا 10 بهمن رخ خواهد داد.

جولایی: حامی فرد خاصی نیستیم، انتخابات هیئت کشتی کردستان تا 10 بهمن برگزار می گردد

حامد جولایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص چرایی عدم برگزاری انتخابات هیئت کشتی این استان با وجود ثبت نام کاندیداها، گفت: ما برای انتخابات هیئت کشتی استان کردستان فراخوان مجدد دادیم و حالا در انتظار تایید صلاحیت های نامزدها هستیم. این پروسه یک مقدار زمان بر است و باید از دستگاه های مختلف استعلام صورت بگیرد. دلیل عدم اعلام زمان برگزاری انتخابات تا امروز، همین مسئله بوده است.

وی ادامه داد: تمام کوشش مان را می کنیم که در روزهای 5 یا 6 بهمن انتخابات برگزار گردد، به هرشکل کار ریاست هیئت کشتی کردستان را نهایتا تا 10 بهمن تمام می کنیم. در این خصوص هیچ حاشیه و مسئله ای وجود ندارد. برای معین اعضای مجمع نیز در حال برگزاری انتخابات شهرستان ها هستیم و مجمع ما نایب رئیس بانوان، ورزشکار، مربی و داور بانو ندارد. احتمالا مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان با 16 عضو تشکیل خواهد شد.

جولایی تاکید نمود: ما به دنبال برگزاری یک انتخابات سالم هستیم و از هیچ کاندیدایی نیز حمایت نخواهیم کرد. مجمع در این خصوص معین کننده است که هر 9 کاندیدا برای ما عزیز هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در خصوص اینکه چرا انتخابات در تاریخ پیشنهادی فدراسیون کشتی برگزار نشد، گفت: آنها یک تاریخی را اعلام کردند اما در آن مقطع هنوز اقدامات لازم برای انتخابات در استان صورت نگرفته بود و عملا نمی شد مجمع را تشکیل دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 4 خرداد 1398 شناسه مطلب: 168

به "جولایی: حامی فرد خاصی نیستیم، انتخابات هیئت کشتی کردستان تا 10 بهمن برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولایی: حامی فرد خاصی نیستیم، انتخابات هیئت کشتی کردستان تا 10 بهمن برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید