تداوم درگیری ها در قره باغ

به گزارش تور ایتالیا ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از تداوم درگیری ها دیشب در مناطق مختلف جبهه بین نیرو های دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان اطلاع داد.

تداوم درگیری ها در قره باغ

جهت دریافت خدمات طراحی خانه دوبلکس ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دیشب ارتش جمهوری آذربایجان برای افزایش موفقیت های نظامی خود دست به عملیات نظامی جدید زده است و به آتش توپخانه ای نیرو های ارمنستان پاسخ متقابل داد که در نتیجه براثر وارد کردن ضربات سنگین به دشمن قرارگاه فرماندهی هنگ پنجم ارتش ارمنستان منهدم و تعداد زیادی از نیرو های آن کشته و زخمی شدند.

براساس این گزارش نیرو های هنگ پنجم ارتش ارمنستان به دلیل نرسیدن مواد غذایی از محل خدمت خود فرار می نمایند و در دیگر مناطق هم ارتش ارمنستان از رساندن تجهیزات نظامی به خطوط درگیری ناتوان مانده است.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان دیشب با انتشار خبری در پایگاه خبری خود اززیر آتش توپخانه ارتش ارمنستان قرار دریافت شهرستان های یولاخ، بیلقان و گوران بوی جمهوری آذربایجان درطول روز خبرداد وهمچنین با اشاره به آتش متقابل نیرو های جمهوری آذربایجان، تصاویربه غنیمت گرفته از ارتش ارمنستان شامل تانک و دیگر تجهیزات نظامی را منتشر کرد.

دیشب ارمنستان همچنین خط لوله نفتی باکو - تفلیس - جیهان را مورد هدف موشک خوشه ای قرارداد که موشک به ده متری این خط لوله در یولاخ اصابت کرد اما آسیبی به آن نرسید.

اوضاع در منطقه خطوط تماس همچنان ناآرام است وذاکر حسن اف وزیر دفاع جمهوری آذربایجان دیروز در جلسه مشورتی بر تداوم درگیری ها تاکید و دستور واردن کردن ضربات سنگین به مواضع نظامی ارمنستان را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1368

به "تداوم درگیری ها در قره باغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم درگیری ها در قره باغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید