اوباما در سخنرانی حمایتی از بایدن چگونه به ترامپ حمله کرد؟

به گزارش تور ایتالیا ارزان، ایسنا نوشت: باراک اوباما در نخستین روز سفرهای حمایتی از جو بایدن، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به فیلادلفیا رفت.

اوباما در سخنرانی حمایتی از بایدن چگونه به ترامپ حمله کرد؟

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سخنرانی باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا بر ناکارآمدی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تمرکز داشت که به دنبال پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر است.

اوباما گفت: من در دفتر کار کاخ سفید هم با ترامپ ملاقات داشتم هم با بایدن. این دو برای انتخابات کنونی کاندیدا شده اند. ترامپ کاری جز آنکه به نفع خودش، خانواده اش و دوستانش باشد، انجام نمی دهد. او همانند یک نمایش تلویزیونی به دنبال جلب نظر است. اما آنچه حقیقت دارد این است که این یک نمایش تلویزیونی نیست.

اوباما همچنین رویکرد ترامپ را در مواجهه با کووید-19 که در آمریکا باعث کشته شدن 222 هزار تن شده، مورد انتقاد قرا داد و گفت: ما این مساله را به کاخ سفید واگذار نموده ایم که به آنها نشان می دهد چطور به این ویروس واکنش نشان داده اند. از روسای جمهوری که برای انتخاب مجدد کاندیدا می شوند می پرسند که آیا کشور بهتر از چهار سال قبل خواهد شد. تنها افرادی که اوضاعشان در این چهار سال بهتر شده، میلیاردهایی هستند که ترامپ مالیاتشان را قطع کرد.

رئیس جمهوری سابق آمریکا به رسوایی های یکی پس از دیگری ترامپ اشاره نمود و گفت، اگر او آن کارها را انجام داده باشد، مستحق نام مستعاری است که رسانه های محافظه کار رویش گذاشته اند Beijing Barr.

وی افزود: از مالیاتی که دونالد ترامپ می پردازد، ممکن است بیش از آنچه برای ایالات متحده می فرستد، برای دولت های خارجی ارسال کند. ما قرار است در انتخاباتی شرکت کنیم که تا پیش از این شرکت ننموده ایم.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: italyro.ir شناسه مطلب: 1451

به "اوباما در سخنرانی حمایتی از بایدن چگونه به ترامپ حمله کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما در سخنرانی حمایتی از بایدن چگونه به ترامپ حمله کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید